У комплект входять книги:
Вискочки. Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину
Крах. Моя невдача у стартап-бульбашці
Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему
(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)
Хаос у Кремнієвій долині. Стартапи, що зламали систему
У списку найкращих бізнес-книжок року за версіями Business Insider та Inc.
Уявіть собі будівлю дата-центру, якою сновигає шимпанзе. Він смикає за кабелі, ламає коробки й розносить приміщення. Образно кажучи, ІТ-підприємці — це «мавпочки» суспільства, які руйнують усе: Uber — службу таксі, Airbnb — готельний сервіс, Netflix — телебачення, Tinder — налагодження стосунків. А Кремнієва долина — це зоопарк, де тримають цих «мавпочок хаосу», стверджує Антоніо Ґарсіа Мартінес, якого називають провокатором індустрії.
На власному досвіді, який він описує в цій книжці, Мартінес дійшов сумних висновків про те, як усе влаштовано. Інвестори — це люди, у яких грошей більше, ніж часу, наймані працівники — це люди, у яких часу більше, ніж грошей, стартапи — це бізнес-експерименти за чужі гроші, а маркетинг схожий на секс: за нього платять тільки лузери.
Вискочки. Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину
Якби десять років хтось сказав, що ви сміливо сідатимете в машину незнайомця чи навіть зупинятиметеся в будинку не відомих вам людей, ви не повірили б. Однак сьогодні Uber і Airbnb використовують дедалі більше людей по всьому світу, адже ці сервіси допомагають заощаджувати час і кошти й урізноманітнюють подорожі. Ці компанії не стояли біля витоків технологічної хвилі, та саме вони досягли неймовірного успіху, якому конкуренти й інші «мешканці» Кремнієвої долини можуть лише позаздрити.
Крах. Моя невдача у стартап-бульбашці
Бестселер New York Times, що розвіює чимало міфів про роботу в Кремнієвій долині та корпоративну культуру технологічних компаній.
Робота в ІТ-сфері сьогодні значно привабливіша за всі інші. Кремнієва долина овіяна майже міфічним ореолом. Туди потрапляють лише обрані, котрі знають, як перевернути технологічне майбутнє людства. Та чи все так насправді? Журналіст Ден Лайонс наштовхується на зовсім іншу картину.
У п’ятдесят із гаком Дена звільняють із посади технологічного оглядача журналу Newsweek, і він вирішує податися маркетологом у Кремнієву долину. Життя закидає його у стартап, де всі працівники мінімум удвічі молодші за нього, де носять одяг тільки корпоративного помаранчевого кольору, а на наради беруть плюшевого ведмедика. Лайонс відкриває для себе темний бік цієї зовні блискучої сфери й розуміє: тепер тут головне не технології, а гроші.