21 урок для 21 століття - Ювал Ной Харари: купить книгу в kniga.biz.ua

  21 урок для 21 століття

  Купить 21 урок для 21 століття Ювал Ной Харари 21 урок для 21 століття выбор читателей за 2017 год 21 урок для 21 століття лидер продаж за месяц
  210 грн
  Под заказ в течение 4 дней
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Ювал Ной Харари
  ISBN 978-617-7559-48-0
  Cтраниц 416
  Год 2018
  Издательство Book Chef
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

  Аннотация издательства

  Про що книга

  Три книги Ноя Харарі — три погляди: на минуле, сучасність та майбутнє. «21 урок для 21 століття» пропонує зазирнути саме у сьогодення та ті питання, що воно перед нами ставить.

  Епідемія фейк-ньюз, обрання Дональда Трампа президентом США, боротьба між Сходом та Заходом, проблема мігрантів та тероризму — кожне з цих питань лунає в телевізорі, YouTube, стрічці новин та соцмереж. Що ж робити? Юваль Ной Харарі не пропонує простих відповідей, натомість пропонує власний погляд на те, що відбувається в світі.

  Той, хто володіє інформацією, володіє світом. Але зараз, коли інформації надто багато, потрібно виділяти якісну та корисну. Саме тому цензура майбутнього не буде блокувати потік інформації, а збільшувати його за рахунок дезінформації та фейкових новин. Для цього і написана «21 урок для 21-го століття», яка бореться із цими брудними водами.  

  Відгук на книгу Дмитра Лаппо

  "Перед вами найбільш практична книга Юваля Ноя Харарі, в якій він дає практичні поради з подолання сучасних проблем. Після прочитання цієї книги ви зрозумієте, що робити у сучасному світі особисто вам – як людини, підприємцю або робітнику, як жителю України".

   
   


  pdf Перші 10 сторінок книги
  Якщо вам важко сприймати доповідь англійською, включіть переклад субтитрів на російську або українську мови.  Оглавление

  ВСТУП   Частина І. ВИКЛИК З БОКУ ТЕХНОЛОГІЙ  Розділ 1 КРАХ ІЛЮЗІЙ. Завершення історії відтерміновано Розділ 2 РОБОТА. Коли ви виростете, можете не знайти роботи Розділ 3 СВОБОДА. Великі Дані стежать за тобою Розділ 4 РІВНІСТЬ. Володієш даними — володієш майбутнім   Частина II:: ПОЛІТИЧНИЙ ВИКЛИК Розділ 5 СПІЛЬНОТА. Людина має тіло Розділ 6 ЦИВІЛІЗАЦІЯ. Y світі існує лише одна цивілізація Розділ 7 НАЦІОНАЛІЗМ. Глобальні проблеми потребують глобальних відповідей. Розділ 8 РЕЛІГІЯ. Бог нині рятує націю Розділ 9 ІММІГРАЦІЯ Одни країни можуть мати ліпші досягнення, ніж інші   Частина III: РОЗПАЧ І НАДІЯ Розділ 10 ТЕРОРИЗМ. Не панікувати Розділ 11 ВІЙНА. Ніколи не недооцінюйте людської глупости Розділ 12 СМИРЕННІСТЬ. Ви — не центр світ Розділ 13 БОГ. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно Розділ 14 СЕКУЛЯРИЗМ. Визнайте свою тінь   Частина IV: ПРАВДА Розділ 15 НЕЗНАННЯ. Ви знаєте менше, ніж вважаєте Розділ 16 СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Наше уявлення про справедливість можливо застаріле Розділ 17 ПОСТ-ПРАВДА. Деякі фейкові новини запишаються жити Бічно Розділ 18 НАУКОВА ФАНТАСТИКА. Майбутнє не схоже на сцени з кінофільмів Розділ 19 ОСВІТА. Постійні путі зміни Розділ 20 СМИСЛИ. Життя — не оповідь Розділ 21 МЕДИТАЦІЯ. Просто спостерігати   ПОДЯКИ ПРИМІТКИ  Оставить свой отзыв:

  Рассылка о книжных новинках