Атлас зниклих тварин - Николь Кухарская: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Атлас зниклих тварин

Код: 2100016089
Купить Атлас зниклих тварин Николь Кухарская
450 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Николь Кухарская
Издательство Монолит-Bizz
Cтраниц 64
Год 2021
ISBN 978-617-7966-24-0
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60x84/6 (275х290 мм.)

О книге Атлас зниклих тварин

Тварини, що зникли порівняно недавно, і ті, яких зазвичай визначають як доісторичних. Істоти небачених розмірів і зовсім крихітні. Коли й чому вони вимерли? Які причини їхньої загибелі? І що треба зробити, щоб не допустити знищення тварин у майбутньому?
 
Усі відповіді — в цій незвичайній книжці, на сторінках якої змальовано дивовижний світ вимерлих тварин. Ви дізнаєтеся, коли на Землі з’явилися перші земноводні, який клімат переважав у юрському періоді, хто першим вжив слово «динозавр», що буквально означає «страшна ящірка», що їли мамонти, чому вимерли дронт і морська корова, як полювали страхітливі шаблезубі тигри й безліч інших цікавих фактів.
 
Вирушайте в неймовірну подорож у просторі й часі з унікальним атласом у руках!
 
Про авторку
Ніколь Кухарська — ілюстраторка й авторка книжок, коміксів і настільних ігор для дітей та підлітків. Закінчила факультет графічного дизайну в Академії образотворчих мистецтв у Катовицях. У її творчому доробку понад двадцять п’ять книжок.
Ніколь співпрацює з багатьма видавництвами в Польщі, Франції, Китаї, Росії, Кореї, Німеччині та Іспанії.
 
ЦИТАТИ З КНИГИ
Тварини юрського періоду
В юрі — другому періоді мезозойської ери — клімат Землі був теплим і вологим. Середня температури повітря становила 20–30 °С. Рослинний світ буяв різноманітною пишною зеленню. Тут панували саговники, араукарія, гінкго, нові різновиди папоротей, хвощі й плауни. Тваринний світ натомість належав динозаврам, серед яких найбільшими були добродушні довгошиї велетні — завроподи. Також наприкінці юрського періоду найдавніші відомі нам птахи — археоптерикси — розправили крила, аби приєднатися до летючих птеродактилів — крилатих плазунів.
 
Динозаври і птерозаври
Динозаври з’явилися в тріасовий період і були домінуючою групою наземних хребетних від початку юрського періоду до кінця крейдового, після якого більшість їхніх видів загадково вимерла. Така ж доля спіткала птерозаврів, летючих рептилій, які підкорили небо у пізньому тріасі. Це були перші хребетні, які могли літати (тобто підніматися у повітря за допомогою сили м’язів).
 
Перші плазуни
Плазуни (інша назва — рептилії) з’явилися у карбон, або кам’яновугільний період. І хоча мільйони років тому з води почали виходити земноводні, проте сучасна наука вважає, що саме плазуни були першими хребетними тваринами, які мешкали на суші. І небезпідставно, бо саме плазуни стали тваринами, які зовсім не залежали від водного середовища, на відміну від земноводних, які відкладали яйця лише у воді.
 
Ранчо Ла-Брея (Лос-Анджелес, США)
Одне з найнезвичайніших місць палеонтологічних досліджень епохи пізнього плейстоцену. Тут у так званих «асфальтових озерах» загинуло багато доісторичних тварин, як-от американський лев чи смілодон. У музеї, що розташований тут, можна побачити скам’янілості тварин, яких власне видобули з пастки «асфальтових озер», а також ознайомитися із секретами роботи палеонтологів.
 
Синапсиди
Сьогодні плазунів, схожих на ссавців, ми називаємо синапсидами. Вони з’явилися на Землі в кінці кам’яновугільного періоду, а домінували у пермській добі і на початку тріасу. Раніше їх вважали плазунами, однак сьогодні ми знаємо, що вони були тісно споріднені із ссавцями. Крім того, синапсиди мали три типи зубів: різці, ікла та моляри. Також вважається, що спочатку це були холоднокровні істоти і лише в процесі еволюції в синапсидів розвинулася відносно постійна температура тіла, яка значною мірою не залежала від температури навколишнього середовища.
 
Перші земноводні
Перші земноводні з'явилися на Землі аж 395 мільйонів років тому в геологічну епоху, що отримала назву «середній девон». Цікаво, що найдавніші сліди першої земноводної тварини було знайдено у Захолмському кар’єрі на території Свентокшиського воєводства Польщі. Знайдені рештки свідчать про те, що ця істота відрізнялася від теперішніх тварин, бо мала характерні ознаки як земноводних, так і риб.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Таємне життя Рудика ...
Таис Золотковская
Courier ...
Александр Корешков
Работа и бизнес на LinkedIn ...
Денис Зарицкий
Радіант. Том 3 ...
Тони Валенте
Про науку. Квантова фізика ...
Шеддад Каид-Салах Феррон

Книги автора/издательства

Розкажу тобі, мамо, що роблять коти ...
Йоанна Вайс, Николь Кухарская
Фантастичні тварини з усього світу ...
Екатерина Степаненко, Поля Плавинская

Сегодня купили