Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії - Тони Шей: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

Код: 6216
Купить Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії Тони Шей
150 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Тони Шей
Издательство Видавництво Старого Лева
Cтраниц 304
Год 2016
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х84/16 (145х200 мм.)
Эксперты
рекомендуют
ReadArea Business Literature Club

О книге Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії


…Він був простим хлопчаком з області затоки Сан-Франциско, нічим не відрізнявся від своїх однолітків. Та все ж була в ньому одна відмінність - міцна хватка та прагнення до успіху. Тому вже в 9 років він мав власну ферму з розведення хробаків, на чому заробляв непогані гроші! А далі було навчання в Гарварді, створення та продаж власної мережі банерного обміну та шалений успіх зі всесвітньо відомою Zappos в якості генерального директора…

Так, Тоні Шей, а так звуть головного героя автобіографічної праці «Доставка щастя», людина незвичайна, той, в кого є чому повчиться. Його літературна праця - одна з найвеселіших та життєрадісних ділових книг - завдяки письменницькому таланту автора, й одна з найбільш вражаючих і корисних - завдяки його підприємницькому генію. Побудована у форматі розповіді від першої особи про життєвий шлях від дитинства до моменту успіху компанії. Складається з 3-х частин: «Прибуток», «Прибуток та захоплення», «Прибуток, захоплення та цілі». В першому розділі йдеться про дитинство, юність, перші кроки в бізнесі та заснування Zappos; другому - про корпоративну культуру та філософію компанії, завдяки яким за короткий термін було досягнуто неймовірних прибутків; в третьому розділі Шей ділиться думками щодо ведення бізнесу, створення неповторної та дружньої атмосфери всередині компанії, описує своє бачення того, як підвищити рівень розвитку себе і членів команди, та їх надзвичайну цінність в системі успіху.

Взагалі, це чудова книга про те, як віддавати роботі себе без залишку, як вірити і довіряти своїй компанії навіть у найскладніші періоди, отримати від цього максимум віддачі. Вона містить хороші приклади з внутрішніх комунікацій, з вибудовування відносин з інвесторами, з системи розвитку людей, які можна взяти за основу і вже доопрацювати з урахуванням особливостей Вашого бізнесу. Супер натхненна література, справжній приклад успішного бізнес-проекту.

pdf 1. У пошуках прибутку

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

Передмова
Вступ. Як я шукав свiй шлях

РОЗДIЛ 1. ПРИБУТОК
1. У пошуках прибутку
2. Щось виграеш, а щось програєш
3. Урiзноманiтнюємося

РОЗДIЛ 2. ПРИБУТОК I ЗАДОВОЛЕННЯ
4. Змiцни свої позиції
5. Платформа для росту:
бренд, культура, комунікації

РОЗДIЛ 3. ПРИБУТОК, ЗАДОВОЛЕННЯ I МРІЇ
6. Пepexig на новий рiвень
7. Кiнець гри

Пiслямова
Додаток. Ресурси онлайн


Отзывы об: Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

Роман 2021-03-06 23:16:59

Десь прочитав відгук про книгу Тоні Шея "Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії" як про маст рид для менеджерів та маркетологів. Цілеспрямовано замовив український переклад (по краплі намагаюсь вичавлювати із себе росіянізми). Щодо якості перекладу, усе б нічого, якщо би перекладач люто не зловживав займеннником що. "Який" або "котрий", інші варіанти перекладу наполегливо ігнорувались, що надавало тексту певної штучності. Щодо змісту - то рівень прийстойний, читати було цікаво. Ціллю книги, як мене видається, було, насамперед, продовження формування бренду компанії Zappos/ Нічого новогоу книзі особисто для себе не знайшов, тому до категорії "обов'язкових до прочитання" рекомендувати не буду.

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб
Никаких правил. Уникальная культура ...
Рид Хастингс,Эрин Мейер

Книги автора/издательства

Ідеальна незнайомка ...
Меган Миранда
20+1, або Земля мертвих ...
Павел Вольвач
Ласощі для Медора ...
Андрей Бондарь

Сегодня купили