Гудбай, імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе

  Купить Гудбай, імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе Владимир Федорин
  Автор Владимир Федорин
  ISBN 978-617-679-128-7
  Cтраниц 356
  Год 2015
  Издательство Видавництво Старого Лева
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х84/16 (145х200 мм.)
  Цена: 150 грн.

  Аннотация издательства

  Книга розмов Володимира Федоріна з Кахою Бендукідзе – спроба систематизації поглядів видатного грузинського реформатора, який тісно співпрацював з Україною протягом останніх місяців свого життя. Він намагався передати свій досвід проведення реформ у Грузії, переконати українців не втратити свій чи не останній шанс на шляху до цивілізованого світу. Мало хто міг зрівнятися з К. Бендукідзе в умінні доносити свою думку до спів розмовника так чітко і зрозуміло, ілюструючи її прикладами зі щоденного життя.

  Вдумливий читач знайде в цій книзі як тверезий погляд на нинішню кремлівську владу, так і ідейне підґрунтя для побудови сучасного суспільства, особливо необхідне Україні сьогодні.

  Про автора
  Володимир Федорін
  - журналіст, медіаменеджер. Закінчив Московський державний університет імені М. В. Ломоносова. Працював репортером, редактором у газетах «Ведомости», «SmartMoney». Протягом 2008-2010 рр. займав посаду заступника головного редактора журналу «Forbes» в Росії. Згодом, до 2013 року – головний редактор «Forbes Україна».

  Відгуки

  Це унікальна книга - її читачеві пощастило і з interviewer, і з interviewee. Я багато в чому не погоджувався з Кахою, але сперечатися з ним завжди було цікаво - ми обговорювали саме суть проблеми, а не особистості сперечальників. З ним було особливо корисно поговорити про деталі. Він був і ідеалістом, і прагматиком, тому такі розмови допомагали зрозуміти, як застосовувати ідеали свободи до конкретних реалій пострадянського простору.
  Сергей Гурієв, економіст

  Цю книжку захоче прочитати кожен, хто шукає магічну пігулку прогресивних реформ. Втім, вона віддалить шукача від чарів простих рішень. Читач отримає не рибу, а обговорення дизайнів вудки. Розмови з Кахою Беидукідзе пробуджують бажання думати. І унікальну можливість сперечатися. З Бендукідзе, з його ідеями і, зрештою, з собою.
  Євген Глібовицький, pro.mova, учасник Несторівської групи

  Каху треба всім прочитати! Для тих із нас, хто лгав щастя його слухати, погоджуватися з ним, заперечувати, - ця книга мозаїчно надає цілісність і синтез його філософи та світогляду. Каха - велика людина і ефективний діяч; він свіжо і чітко мислить; він іконокласт і гарматний постріл, який розтрощує успадковані радянські шори, які нас ведуть багнюками у провалля вже третє десятиріччя. Настав час на швидкі та різкі зміни, і Каха дає нам дороговкази. Читайте, якщо ви не боїтеся серйозно подумати і критично оцінити нашу ситуацію та можливі шляхи виходу. Читайте Каху і рухайтеся швидко вперед, бо завтра вже може бути запізно.
  Юрій Логуш, президент Kiev School of Economics

  pdf Перші 13 сторінок


  Оглавление

  ЗМІСТ
  ПЕРЕДМОВА ДО УКРАЇНСЬКОГО ВИДАННЯ

  ЯК СТАТИ ЗАХОДОМ, АБО ВІД АВТОРА
  РОЗДІЛ 1. ТИФЛІС 
  РОЗДІЛ 2. ЯЦЕНЮК
  РОЗДІЛ 3. НАВАЛЬНИЙ
  РОЗДІЛ 4. ПОЛІТИКА
  РОЗДІЛ 5. РЕВОЛЮЦІЯ
  РОЗДІЛ 6. ЛОҐОС
  РОЗДІЛ 7. СУДОМИ
  РОЗДІЛ 8. ВІЗЕРУНОК
  РОЗДІЛ 9. БІЗНЕС
  РОЗДІЛ 10. ЄВРОПА
  РОЗДІЛ 11. УКРАЇНА
  РОЗДІЛ 12. СИНҐУЛЯЦІЯ
  РОЗДІЛ 13. ГРУЗІЯ
  РОЗДІЛ 14. ПОМИЛКИ
  РОЗДІЛ 15. БІОЛОГІЯ
  РОЗДІЛ 16. ВИГНАННЯ
  РОЗДІЛ 17. PENUMBRA
  РОЗДІЛ 18. ДЖАДТ
  РОЗДІЛ 19. РЕФОРМИ
  РОЗДІЛ 20. ШЕРЕМЕТА
  РОЗДІЛ 21. ХОДОРКОВСЬКИЙ
  РОЗДІЛ 22. КОХ
  РОЗДІЛ 23. УНІВЕРСИТЕТ

  КАХА БЕНДУКІДЗЕ: ЛЮДИНА В ІСТОРІЇ


  Оставить свой отзыв:

  Рекомендуемые книги
  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Друзья, интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Добавилось много нового. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.