Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі

  Купить Вирішуй правильно! Як обрати найкраще рішення в житті та на роботі Чип Хиз, Дэн Хиз
  Автор Дэн Хиз, Чип Хиз
  Cтраниц 320
  Год 2018
  Издательство Клуб Семейного Досуга
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
  Наличие Есть на складе
  Цена: 158 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Ловушки мышления. Как принимать решения, о которых вы не пожалеете".

  Бестселер за версією The New York Times та Amazon. 

  • Від авторів світових бестселерів, що перекладені 30 мовами світу та тримаються на перших позиціях у списках The New York Times, Wall Street Journal та Business Week. 

  Чому іноді нам досить легко зробити вибір, а іноді цей процес перетворюється на майже нездійсненну місію? Часом ми тягнемо кота за хвіст, відкладаючи прийняття рішення на завтра, зважуємо «за» і «проти», піддаємося сумнівам, що витісняють логічні розмірковування. Або ж навпаки - рубаємо з плеча, а потім довго ліквідуємо наслідки подібних необдуманих вчинків. Знайомо? 

  З цією книжкою ви перетворитеся на справжній генератор прийняття найкращих рішень, які допоможуть налагодити карєру, особисті стосунки та загалом поліпшать життя. Адже часом від правильного рішення, прийнятого в потрібний час, залежить дуже багато. 

  Брати Хізи пояснюють, як рухатись, оминаючи міни, що їх закладає наш ірраціональний мозок, і тим самим покращити свої шанси на досягнення хороших результатів. 

  Про авторів 
  Чіп Хіз - професор Вищої школи бізнесу Cтенфордського університету. 

  Ден Хіз - консультант організації Duke Corporate Education і співзасновник новаторської видавничої компанії Thinkwell.  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером по Киеву- 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках