Купуй книги — отримай квитки на Kyiv Book Weekend
kniga.biz.ua

Kyiv Book Weekend — найзимовіша книжкова подія року!

8-10 грудня у Міжнародному виставковому центрі відбудеться Київський книжковий вікенд — культурний простір, покликаний об'єднати всіх, хто любить книги. Сюди завітають автори та видавці, письменники та блогери, друзі культури та ті, кому українська книга допомагає переживати темні часи.

Гостей Київського книжкового вікенду чекають: 6 сцен та понад 130 подій, презентації книжкових прем'єр, зустрічі з улюбленими письменниками, дискусії, лекції на актуальні теми; дитяча програма, простір для прихильників коміксів, манги та аніме; зона ментального здоров’я; простір для нетворкінгу та відпочинку. Детальна програма на сайті фестивалю.

Дмитро Лаппо та інтернет-магазин Kniga.biz.ua стали засновниками та співорганізаторами Kyiv Book Weekend ❤️. Напередодні новорічних свят хочемо створити трохи магії та потішити клієнтів і друзів цією новиною та квитками на фестиваль (і не тільки).

Даруємо квитки на Київський книжковий вікенд! Купуйте книги на суму від:

  • 700 грн — отримайте квиток* на Kyiv Book Weekend в подарунок!
  • 1200 грн — отримайте квиток на Kyiv Book Weekend та безкоштовну доставку*** на всі ваші замовлення до 1 березня 2024 року!
  • 2000 грн — отримайте Сімейний квиток** та безкоштовну доставку на всі ваші замовлення до 1 березня 2024 року!

Обирайте книги, сплачуйте замовлення зручним способом, і ми відправимо квиток на вашу електронну пошту.

Читай. Відновлюйся. Зростай. Приходь на Kyiv Book Weekend!

Якщо вам потрібно більше інформації про акцію, допомога у виборі книг чи з будь-яких інших питань, пишіть нам у Телеграм!

*Під квитком мається на увазі 1 дорослий квиток на 1 день фестивалю вартістю 230 грн.

** Під сімейним квитком мається на увазі 1 квиток для 2 дорослих і 2 підліток (від 7 до 18 років) на 1 день фестивалю вартістю 650 грн. Вхід для дітей до 7 років безкоштовний. 

*** Під безкоштовною доставкою на всі замовлення маються на увазі замовлення на будь-яку суму, зроблені від 16 листопада 2023 року до 1 березня 2024 року включно.

Сьогодні купили