Заява щодо вилучення з продажу книг російських видавництв
kniga.biz.ua

 

Заява щодо продажу книг російських видавництв:

книги видавництв країни-агресора вилучені з продажу

 

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, наприкінці лютого 2022 року, керівництвом інтернет-магазину було прийнято рішення вилучити з продажу усі книги російських видавництв.

В березні, коли усі наші працівники знаходилися у відносній безпеці, та мали змогу приділили увагу роботі — ми приступили до технічної реалізації цього завдання.

З 1 травня, коли інтернет-магазин Kniga.biz.ua офіційно поновив роботу, в продажу не було книг російських видавництв.

Так, на сайті дійсно можна знайти (поки що) книги російських видавництв. По факту — ці книги зняті з продажу, не продаються та не відвантажуються.

З 1 липня, згідно з забороною розповсюдження книг з росії та білорусі, інтернет-магазин перестав відвантажувати ці книги із «старих» замовлень (які були зроблені до 24 лютого). Ми фіксували всі відправки книг російських видавництв після початку повномасштабної війни та плануємо передати частину коштів з їх продажу на благодійність (про що також додатково розповімо).

Стосовно видань російською мовою від авторів-українців та перекладів українською мовою авторів з росії та білорусі — тут також будемо діяти згідно з чинним законодавством, але всі тенденції свідчать про те, що зовсім скоро такої літератури у книгарнях не буде зовсім.

Ми підтримуємо заборону імпорту видавничої продукції з країни-агресора та відповідний законопроєкт № 7459. Підтримуємо українські видавництва та українських авторів. Популяризуємо їх та вивчення, вдосконалення української мови.

Дякуємо, що читаєте разом з нами! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Дмитро Лаппо та команда Kniga.biz.ua

Сьогодні купили