Ніколи не здавайтеся! Як обернути найбільші труднощі на успіх

  Купить Ніколи не здавайтеся! Як обернути найбільші труднощі на успіх Дональд Трамп, Мередит Макивер
  Автор Дональд Трамп, Мередит Макивер
  ISBN 978-617-7489-87-9
  Cтраниц 184
  Год 2017
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
  Цена: 0 грн.

  Аннотация издательства

  За час багаторічної підприємницької карєри Дональд Трамп пізнав як карколомний успіх, так і розгромні невдачі. У цій книзі найвідоміший бізнесмен світу щиро розповідає про найсуворіші виклики долі, найбільші програші, тернистий шлях до мети і вміння обертати труднощі на успіх. Трамп як ніхто інший розуміється на секретах перемоги. Ще на початку своєї карєри він збагнув, що жоден будівельний проект неможливо реалізувати без різного роду проблем, а тому почав готуватися до відстрочок, затримок та інших непередбачуваних обставин і навіть сприймати їх як своєрідний позитив. Маючи таке ставлення до негараздів, ви теж зможете перетворити їх на омріяні вершини навіть за несприятливих обставин.

  Книжка «Ніколи не здавайтеся!» містить безліч історій з бурхливої карєри Дональда Трампа, а також надзвичайно важливі бізнес-поради, які допоможуть вам:
  • боротися з негараздами і не піддаватися розпачу;
  • перетворювати великі проблеми на ще більші можливості;
  • налагоджувати партнерство із супротивниками та ворогами;
  • використовувати тимчасові негаразди для зміцнення сили волі.

  Віра в себе, а надто перед обличчям ризику та страху, — це та рушійна сила, що допоможе вам здолати перешкоди і досягти поставленої мети. Додайте собі впевненості за допомогою книги «Ніколи не здавайтеся!», де ви знайдете першокласні розповіді бізнесмена зі світовим імям, призначені для наполегливих, творчих ділових людей, які знають, що успіх і випробування — це дві сторони однієї медалі.

  «Я вірю, що все неможливе — цілком реальне, якщо бути готовим до тяжкої праці й усвідомлювати, що будь-яка перешкода може відкрити новий горизонт можливостей». 
  Дональд Трамп 

  Про автора
  Дональд Трамп — широковідомий бізнесмен, 45-й президент США, автор низки бестселерів, публічна людина та символ успіху світового масштабу. Крім того, Дональд Трамп — засновник Університету Трампа, на базі якого викладаються основи успішної підприємницької діяльності для цілеспрямованих людей, що хочуть бути фінансово незалежними і бажають навчитися цього в найкоротші строки.

  pdf Читати фрагмент


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках