Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше? - Сет Годин: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?

Код: 6178
Купить Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?  Сет Годин
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Сет Годин
Издательство Наш формат
Cтраниц 88
Год 2016
ISBN 978-617-7279-60-9
Обложка Твердая
Язык Украинский

О книге Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?

У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Пробуй - получится! Когда вы в последний раз что то делали впервые?".

Сет Ґодін – автор більше десяти світових бестселерів, які перекладено на 35 мов. Одна з них – «Пробуй, не зупиняйся» – принесла йому всесвітню популярність. 

Про книгу 
Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу. Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише почати і не боятися невдач – хтозна, яка з ваших ідей урешті втілиться у щось геніальне. У цьому можете не сумніватися – автор більше десяти світових бестселерів точно знає, що потрібно для успіху. 

Для кого ця книга 
Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто хоче розпочати власну справу, зрозуміти потреби суспільства та знайти натхнення. 

Про автора 
Сет Ґодін – американський підприємець, маркетолог, колишній віце-президент компанії Yahoo!. Автор світових бестселерів «Фіолетова корова», «Лідер є у кожному. Племена в епоху соціальних мереж», «Усі ми трохи дивакуваті» та інших. Його книга «Подарунок на додачу» отримала нагороду Forbes Business Book of the Year (2004). Книга «Яма» була включена до списків бестселерів Business Week і New York Times. У 2016 році книга «Усі маркетологи – брехуни» увійшла в топ-6 книг, які кожен маркетолог зобов’язаний мати на своїй поличці (за версією журналу Forbes).


pdf Перші 11 сторінок

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

MINECRAFT. Вперед, у гру! ...
Ник Элиопулос

Книги автора/издательства

Meatball sundae ...
Сет Годин
The Big Red Fez: How To Make Any We ...
Сет Годин
Комплект "Як створити незабутн ...
Идрис Мути, Сет Годин
Моє життя та робота ...
Генри Форд

Сегодня купили