Книги автора Макс Лукоминский купить в Киеве, Украине — интернет-магазин бизнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Макс Лукоминский

Макс Лукомінський

Макс Лукомінський — продакт-менеджер, підприємець, маркетинг-директор Evopaper, засновник блогу LaFounder, учасник марафону IronMan, автор колонок у ЗМІ та книги «Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків».

Проєкт Evopaper займається виготовленням та продажами інструментів для підвищення особистої ефективності. У 2016 році для реалізації ідеї Evopaper засновники успішно зібрали кошти на Kickstarter. Компанія працює на ринках у всьому світі, зокрема в США та Європі. Згодом Макс Лукомінський брав участь у інших краудфандингових компаніях у якості провідного консультанта.

Макс Лукомінський здобув перше місце на всеукраїнському змаганні з тріатлону в категорії до 30 років і брав участь у марафоні Ironman.

Зараз підприємець співпрацює з великими IT-компаніями України. Має досвід запуску 4 стартапів на західному ринку. Веде англомовний блог на Medium, де має 4 тисячі підписників. Його телеграм-канал про маркетинг LaFounder має 3200 підписників.

Книга Макса Лукомінського «Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків» розповідає про новий підхід до маркетингу в українських реаліях. Мати просто хороший продукт — недостатньо, потрібно правильно його демонструвати. Автор висвітлює поширені помилки і наводить вдалі приклади, користуючись своїм досвідом співпраці з українськими компаніями.

Книги автора Макс Лукоминский :

AWARD KBU
205 грн

Сегодня купили