Безжальна правда про нещадний бізнес - Бен Хоровиц: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Безжальна правда про нещадний бізнес

The Hard Thing About Hard Things: Building a Business When There Are No Easy Answers

Код: 5594
Купить Безжальна правда про нещадний бізнес Бен Хоровиц
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Бен Хоровиц
Издательство Наш формат
Cтраниц 256
Год 2015
ISBN 978-617-7279-21-0
Обложка твердая
Язык Украинский

О книге Безжальна правда про нещадний бізнес

У продажу також є ця книга російською мовою. Купити її можна тут.

Про книгу
Бізнес-гуру, інвестор Кремнієвої долини, американський підприємець Бен Горовіц написав відверту книгу про бізнес, не подібну на сотні видань штибу «Як створити власну справу і досягнути успіху». Автор не пропонує готових рецептів успіху та аргументовано пояснює, чому таких рецептів не існує. Горовіц розповідає, що в бізнесі, як і в житті, передусім потрібно розмежовувати своє сприйняття і факти, особисте та професійне, і тоді навіть рішення звільнити кращого товариша ні для кого не стане катастрофою. Навіть якщо під вашим керівництвом працює найталановитіший працівник, який здобув визнання у професійних колах, саме ви вирішуєте, чи потрібен його нестерпний характер і великий талант вашій компанії. Її і ваше майбутнє залежить від вас.

Для кого книга

Для топ-менеджерів, підприємців і всіх амбітних читачів.

Чому ця книга
Увесь свій досвід керування людьми, боротьбу з їхніми інтригами, пошуки найкращих фахівців Бен Горовіц подає як інструкцію до дії, зрозумілу кожному. Бізнес-дійсність — нещадна, наче життя у гетто, про яке співають часто цитовані автором репери. А ваші шанси виграти дорівнюють шансам програти. Тому ця книга не для тих, хто шукає легких відповідей, а для тих, хто знає: запитань завжди більше, ніж відповідей, а перемагають у бізнесі тільки найвідважніші.

Про автора
Бен Горовіц
(Ben Horowitz; 1966 р.н.) — американський підприємець у галузі новітніх технологій, венчурний інвестор, блоггер. Його блог читають понад 10 млн читачів, а венчурний фонд Andreessen Horowitz, співзасновником якого він є, 2011 року очолив рейтинг найвпливовіших інвестиційних компаній (за версією американського веб-сайту CNET, присвяченого комп’ютерним технологіям). Автор бізнес-бестселера, на який ви звернули увагу, в той чи інший спосіб причетний до більшості технологічних інновацій, з якими доводиться мати справу людям, народженим у середині 80-х: Горовіц сприяв появі першого інтернет-браузера Mosaic, працював над одним із перших «хмарних сервісів» Loudcloud для корпоративних клієнтів, і, як венчурний інвестор, вкладав у розвиток Airbnb, Facebook, Twitter, Skype та понад 150 інших компаній.

Цитати
***
Він глянув мені в очі і сказав: «Бене, ти маєш попрацювати ще над дечим, окрім цієї угоди. Ти повинен зробити це сам зі своїм юристом. Ти мусиш підготувати компанію до банкрутства». Сторонньому спостерігачеві могло видатися, що Білл завбачливо радив мені підготувати запасний план на випадок виникнення непередбачених обставин. Але щось у його голосі і його погляді свідчило про інше. Він вважав, що запасний план буде основним. Ця розмова нагадала мені історію про молодого лікаря, брата мого товариша. Тридцятип’ятирічний чоловік прийшов на прийом до цього лікаря. Він виглядав жахливо: впалі очі, землисто- сіра шкіра. Молодий лікар бачив, що щось не гаразд, але не міг діагностувати проблему, тому покликав досвідченішого колегу допомогти з діагнозом. Досвідчений лікар оглянув пацієнта і відіслав його додому. Потім звернувся до молодого лікаря і повідомив: «Він мертвий». Молодий лікар був вражений: «Про що Ви говорите? Він щойно вийшов звідси на своїх ногах!» Старший лікар відповів: «Він цього ще не знає, але він мертвий. У нього стався серцевий напад, а коли таке стається із молодими людьми, їхній організм ще не готовий до відновлення. Він не відновиться. Він труп». За три тижні пацієнт помер.
***
Боротьба — це коли ви питаєте себе, для чого взагалі створили компанію. Боротьба — це коли вас питають, чому ви не закриєте компанію, а ви не знаєте відповіді. Боротьба — це коли ваші працівники вважають вас брехуном і ви майже погоджуєтесь з ними. Боротьба — це коли їжа втрачає смак. Боротьба — це коли ви не вірите у власну здатність бути керівником. Боротьба — це коли ви по вуха у багні і розумієте, що вас нікому замінити. Боротьба — це коли всі думають, що ви ідіот, але ніхто вас не звільнить. Боротьба — це коли невпевненість у собі перетворюється на ненависть до себе. … Боротьба — це нещастя. Боротьба — це коли ви їдете розвіятись у відпустку, а вам стає тільки гірше. Боротьба — це коли вас оточують люди, а ви почуваєтеся самотнім. Боротьба не має милосердя. Боротьба — це територія невиконаних обіцянок і зруйнованих надій. Боротьба — це холодний піт. Боротьба — це коли ваші нутрощі пожирає пожежа і ви ось-ось почнете харкати кров’ю. Боротьба — це не поразка, але вона її спричиняє. Особливо якщо ви слабак. Завжди, якщо ви слабак. Більшість людей недостатньо сильні для цього. Навіть видатні підприємці, як-от Стів Джобс і Марк Цукерберґ, перейшли через Боротьбу і витримали її, тому ви не самотні. Але це не означає, що ви переможете. Можливо, й ні. Саме тому це й називається Боротьбою. Боротьба — це джерело величі.
***
Один із найперших уроків у моїй кар’єрі навчив мене, що за діями великої організації завжди стоїть одна людина, відповідальна за все. Інженер може призупинити роботу, очікуючи схвалення, або ж менеджер може вирішити, що не має повноважень закуповувати важливі складові. Ці дріб’язкові, на перший вигляд, вагання здатні спричинити фатальні затримки.

pdf Уривок із книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Безжальна правда про нещадний бізнес

ВСТУП
РОЗДІЛ 1: ВІД КОМУНІСТА
ДО ВЕНЧУРНОГО КАПІТАЛІСТА
РОЗДІЛ 2: Я ВИЖИВУ
РОЗДІЛ 3: ЦЬОГО РАЗУ З ПОЧУТТЯМ
РОЗДІЛ 4: КОЛИ ВСЕ ЛЕТИТЬ ШКЕРЕБЕРТЬ

Боротьба
Керівник має казати правду
Як звільняти правильно
Підготовка до звільнення топ-менеджера
Звільнення хорошого друга
Побрехеньки невдах
Свинцеві кулі
Кого це обходить?
РОЗДІЛ 5: ПОДБАЙТЕ ПРО ПЕРСОНАЛ, ПРОДУКЦІЮ І
ПРИБУТКИ - САМЕ У ТАКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ

Хороше місце для роботи
Чому стартапи повинні навчати персонал?
Хороший продакт-менеджер, поганий продакт-менеджер
Чи можна переманювати людей з компанії друга?
Чому топ-менеджерам з великих компаній
складно працювати у стартапах? Прийом на роботу топ-менеджера: як найняти хорошого фахівця, якщо ви нічого не тямите
у сфері його спеціалізації
Якщо працівники не розуміють керівника
У правлінський борг
Оцінка якісного менеджменту
РОЗДІЛ 6: ПРО ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ПРАЦЮЄ
Як позбутися інтриг у компанії
Правильні амбіції
Посади і кар’єрне зростання
Розумні люди, але погані працівники
Люди з досвідом
Сам на сам
Формування корпоративної культури
Про зростання бізнесу без таємниць
Хибні очікування
РОЗДІЛ 7: ВЕСТИ ЗА СОБОЮ, НЕ ЗНАЮЧИ НАПРЯМКУ
Найважливіші здібності CEO
Межа між страхом і сміливістю
«Перші» і «другі»
Прямувати за лідером
CEO мирного/воєнного часу
Як стати CEO
Як оцінити CEO
РОЗДІЛ 8: ПЕРШЕ ПРАВИЛО ПІДПРИЄМНИЦТВА:
ЗАБУДЬТЕ ПРО ПРАВИЛА

Відповідальність проти креативності
Техніка менеджменту «шаленої п’ятниці»
Залишитись на вершині
Чи продавати свою компанію?
РОЗДІЛ 9: КІНЕЦЬ ПОЧАТКУ     

Отзывы об: Безжальна правда про нещадний бізнес

Наталія 2017-06-16 11:38:03
Автор надає можливість кожному побачити декілька дійових прийомів в менеджменті. Цікаво, іноді смішно, іноді сумно. Всім менеджерам в ІТ сфері читати обов'язково.

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Міра. #друзі, #кохання, #рік мого ж ...
Сабине Лемир, Расмус Брейнгой
Пригоди на островi Клаварен ...
Ирен Роздобудько

Сегодня купили