Брати Райти - Дэвид Маккаллоу: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Брати Райти

Купить Брати Райти  Дэвид Маккаллоу
230 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэвид Маккаллоу
ISBN 978-617-7409-74-7
Cтраниц 256
Год 2017
Издательство КМ-Букс
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

О книге Брати Райти

У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Братья Райт. Люди, которые научили мир летать".

Про що книга
Книга "Брати Райти" розповідає реалістичну драматичну історію про мужніх братів, які навчили світ літати: Вілбера та Орвілла Райт. Одного зимового дня 1903 року два сина місцевого єпископа з Огайо змінили історію. Проте усьому світу знадобився деякий час, щоб повірити в те, що сталося: почалася нова ера в історії людства, час, коли люди піднялися в небо. Хто були ці два невідомих брата та як вони досягли того, що зробили?

Книга "Брати Райти" - це дивовижна історія про те, як скромні власники велосипедної майстерні сконструювали та випробували перший в світі літак. Вони були людьми виняткової сміливості і рішучості, мали високий інтелект та були дуже допитливими. Не зважаючи на те, що брати Райти виросли в небагатій родині та отримали тільки шкільну освіту, це не зупинило їх здійснити свою місію та піднятися в повітря.

В своїй книзі "Брати Райти" історик Девід Маккалоу використовує особисті щоденники, записні книжки, альбоми для вирізок та більше тисячі листів з особистого листування для того, що розкрити вражаючу історію двох американських авіаконструкторів та льотчиків Вілбера та Орвілла Райт.

Чому варто читати:
- Девід Маккалоу двічі нагороджений Пулітцерівською премією та двічі — Національною книжною премією;
- Докладна історія про двох відважних братів, які навчили світ літати;
- Безліч цитат, фактів, історичних відомостей;
- Унікальні фотографії, що ілюструють початок ери повітроплавання.

Відгуки
«Історія позачасового значення, викладена надзвичайно майстерно, з відчуттям рідкісного співпереживання. Докладна розповідь про те, що можна вважати найбільш вражаючим подвигом людства...».
Деніел Окрент, The New York Times Book Review

«Стисла і водночас захоплююча біографія... Із притаманною йому увагою до подробиць і деталей; Маккалоу помістив Райтів у історичний контекст, ожививши його портретами їхнього привітного батька та сестри... Дізнаватися історію від оповідача-віртуоза — це те саме, що оживляти минуле».
Брюс Вотсон, The San Francisco Chronicle

«Докладно сформульоване і майстерно сфокусоване дослідження... Пізнавальна біографія епохальних американських новаторів, яка не може не надихати».
Kirkus Reviews

«Один із найвидатніших і найпочесніших наших національних побутописців Девід Маккалоу зайняв своє місце в американській історії... Американський народ вшановує Девіда Маккалоу за те, що впродовж усього свого життя він прославляв людей, місця та події, які творили Америку».
— З промови, виголошеної під час вручення Президентської медалі Свободи

Про автора
Девід Маккалоу
- відомий американський письменник, історик, біограф, лектор та журналіст. Майбутній письменник народився в Піттсбурзі. В 1968 році він опублікував свій дебютний роман «The Johnstown Flood». Згодом написав ще декілька робіт про Гаррі Трумена, Джона Адамса та Бруклінський міст. Девід Маккалоу виступав диктором в декількох документальних кінострічках, таких як "Фаворит" та "The Civil War".
Девід Маккалоу двічі нагороджений Пулітцерівською премією (за книги Truman і John Adams; на основі цих історій знято фільм і міні-серіал.) та двічі — Національною книжною премією (за книги The Path Between the Seas і Mornings on Horseback). Серед відомих видань автора слід також відзначити 2776, Brave Companions, The Johnstown Flood, The Great Bridge та The Greater Journey. Девід є лауреатом низки інших премій і винагород, має Президентську медаль Свободи — вищу винагороду США, що присуджується цивільним особам.

pdf Уривок із книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Брати Райти

Пролог

Частина I

1. Початок
2. Мрія набуває чітких обрисів
3. Там, де дмуть вітри
4. Нерохитне рішення

Частина II
5. 17 грудян 1903 року
6. У Прерії Хаффмана
7. Найголовніший і найвагоміший довід
8. Тріумф у Ле-Мані

Частина III
9. Катастрофа
10. На все свій час
11. Приводи для святкування

Епілог
Подяки
Алфавітний покажчик


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книга юного підприємця. 9 детальних ...
Сергей Биденко, Ирина Золотаревич
Психологія впливу ...
Роберт Чалдини
Емоційний інтелект ...
Дэниел Гоулман

Книги автора/издательства

Незламний ...
Лора Хилленбранд
Bread Street Kitchen. 100 рецептів ...
Гордон Рамзи

Сегодня купили