Брати Райти

  Купить Брати Райти Дэвид Маккаллоу
  Автор Дэвид Маккаллоу
  ISBN 978-617-7409-74-7
  Cтраниц 256
  Год 2017
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 70х100/16 (170х240 мм.)
  Цена: 200 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Братья Райт. Люди, которые научили мир летать".

  Про що книга
  Книга "Брати Райти" розповідає реалістичну драматичну історію про мужніх братів, які навчили світ літати: Вілбера та Орвілла Райт. Одного зимового дня 1903 року два сина місцевого єпископа з Огайо змінили історію. Проте усьому світу знадобився деякий час, щоб повірити в те, що сталося: почалася нова ера в історії людства, час, коли люди піднялися в небо. Хто були ці два невідомих брата та як вони досягли того, що зробили?

  Книга "Брати Райти" - це дивовижна історія про те, як скромні власники велосипедної майстерні сконструювали та випробували перший в світі літак. Вони були людьми виняткової сміливості і рішучості, мали високий інтелект та були дуже допитливими. Не зважаючи на те, що брати Райти виросли в небагатій родині та отримали тільки шкільну освіту, це не зупинило їх здійснити свою місію та піднятися в повітря.

  В своїй книзі "Брати Райти" історик Девід Маккалоу використовує особисті щоденники, записні книжки, альбоми для вирізок та більше тисячі листів з особистого листування для того, що розкрити вражаючу історію двох американських авіаконструкторів та льотчиків Вілбера та Орвілла Райт.

  Чому варто читати:
  - Девід Маккалоу двічі нагороджений Пулітцерівською премією та двічі — Національною книжною премією;
  - Докладна історія про двох відважних братів, які навчили світ літати;
  - Безліч цитат, фактів, історичних відомостей;
  - Унікальні фотографії, що ілюструють початок ери повітроплавання.

  Відгуки
  «Історія позачасового значення, викладена надзвичайно майстерно, з відчуттям рідкісного співпереживання. Докладна розповідь про те, що можна вважати найбільш вражаючим подвигом людства...».
  Деніел Окрент, The New York Times Book Review

  «Стисла і водночас захоплююча біографія... Із притаманною йому увагою до подробиць і деталей; Маккалоу помістив Райтів у історичний контекст, ожививши його портретами їхнього привітного батька та сестри... Дізнаватися історію від оповідача-віртуоза — це те саме, що оживляти минуле».
  Брюс Вотсон, The San Francisco Chronicle

  «Докладно сформульоване і майстерно сфокусоване дослідження... Пізнавальна біографія епохальних американських новаторів, яка не може не надихати».
  Kirkus Reviews

  «Один із найвидатніших і найпочесніших наших національних побутописців Девід Маккалоу зайняв своє місце в американській історії... Американський народ вшановує Девіда Маккалоу за те, що впродовж усього свого життя він прославляв людей, місця та події, які творили Америку».
  — З промови, виголошеної під час вручення Президентської медалі Свободи

  Про автора
  Девід Маккалоу
  - відомий американський письменник, історик, біограф, лектор та журналіст. Майбутній письменник народився в Піттсбурзі. В 1968 році він опублікував свій дебютний роман «The Johnstown Flood». Згодом написав ще декілька робіт про Гаррі Трумена, Джона Адамса та Бруклінський міст. Девід Маккалоу виступав диктором в декількох документальних кінострічках, таких як "Фаворит" та "The Civil War".
  Девід Маккалоу двічі нагороджений Пулітцерівською премією (за книги Truman і John Adams; на основі цих історій знято фільм і міні-серіал.) та двічі — Національною книжною премією (за книги The Path Between the Seas і Mornings on Horseback). Серед відомих видань автора слід також відзначити 2776, Brave Companions, The Johnstown Flood, The Great Bridge та The Greater Journey. Девід є лауреатом низки інших премій і винагород, має Президентську медаль Свободи — вищу винагороду США, що присуджується цивільним особам.

  pdf Уривок із книги


  Оглавление

  Пролог

  Частина I

  1. Початок
  2. Мрія набуває чітких обрисів
  3. Там, де дмуть вітри
  4. Нерохитне рішення

  Частина II
  5. 17 грудян 1903 року
  6. У Прерії Хаффмана
  7. Найголовніший і найвагоміший довід
  8. Тріумф у Ле-Мані

  Частина III
  9. Катастрофа
  10. На все свій час
  11. Приводи для святкування

  Епілог
  Подяки
  Алфавітний покажчик


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках