Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці - Monolith Bizz: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100014859)
kniga.biz.ua

Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці

Код: 2100014859
Купить Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці Monolith Bizz
540 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Monolith Bizz
Издательство Монолит-Bizz
Cтраниц 104
Год 2020
ISBN 978-617-7966-08-0
Обложка мягкая
Язык Украинский

О книге Чого не вчать у школі. Відповіді на найважливіші питання в інфографіці

Эта книга входит в Комплект із розумного календаря і збірника інфографік «Чого не вчать у школі»

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Ця книга допоможе дитині стати більш самостійною, креативнішою, навчитися успішно комунікувати з оточуючими людьми, розуміти свої емоції і керувати ними, усвідомити цінність життя і здоров'я, а також дасть відповіді на безліч інших питань, які не порушують шкільні вчителі.
 
Матеріал, поданий у вигляді барвистих і зрозумілих інфографік, розвине м'які навички, які не формуються у звичайній шкільній системі.
 
ПРО КНИГУ
Всі ми хочемо, щоб наші діти виросли розумними, розсудливими, успішними, чуйними, звичайно ж щасливими і на додачу мали міцне здоров'я. Але якщо вивчанню природничих наук більш-менш приділено увагу в школі, то як бути з іншими побажаннями?
 
Збірник інфографік для дітей «Чого не вчать у школі» відповість на найважливіші питання. 
 
Зокрема, тут ви знайдете інформацію про:
— самоорганізацію;
— розвиток емоційного інтелекту;
— навички комунікації;
— розуміння себе;
— креативність;
— цінність життя;
— здоров'я.
 
Турботливі батьки знайдуть на сторінках видання підказки на всі випадки, коли потрібно складні речі пояснити дитині просто і доступно. А просунуті діти розберуться з цими підказками самотужки.
 
Інформація викладена таким чином, що діти від 10 років зможуть зробити власні висновки щодо досить складних питань. І все це завдяки грамотно побудованим інфографікам, з яких і складається книжка.
 
Всього до видання «Чого не вчать у школі» увійшло 40 інфографік, кожна з яких націлена на те, щоб допомогти дитині виробити конкретний корисний навик.
 
ЦИТАТИ З КНИГИ
Як придумати ідею?
Наше мислення можна уявити у вигляді шосе, по якому звично рухаються думки. З цього шосе є з'їзди в провулки, і зазвичай ми проскакуємо їх на повній швидкості. Але якщо дозволити собі повернути, можна надати думкам несподіваного напрямку — і придумати щось нове.
 
Що буде, якщо сказати неправду?
Можна втратити довіру. Якщо ти упіймав людину на брехні, тобі буде складно довіряти їй у майбутньому. Навіть якщо це сталося всього один раз або якщо тебе обдурили з найкращими намірами.
 
Якщо у мене є талант, навіщо мені наполегливість?
Талант — це усього-на-всього потенціал людини, який ще потрібно розкрити. Абсолютний слух і вроджене почуття ритму самі по собі не зроблять людину чудовим піаністом. Тільки багаторічна регулярна практика дозволяє досягти майстерності.
 
Як перетворити мрію на мету?
Щоб мрія стала метою, потрібно чітко її сформулювати і намітити кроки, які до неї приведуть.
 
Все починається з принципів
Принципи, в які ти віриш, завжди будуть при тобі, хоча вони можуть і змінюватися з плином часу. Вони — фундамент, на якому будується твоє життя. Саме принципи допоможуть тобі краще долати труднощі й зберігати баланс.
 
А я щасливий?
На таке запитання можна відповісти тільки «так» або «ні». Що не зовсім правильно. Адже щастя — це не крапка десь на карті, не те, чим можна володіти. Щастя — це шлях. А твоє бажання рухатися далі і радість від руху по цьому шляху і є ознаками щастя.
 
Як планувати справи?
Усі справи, які ти тримаєш в голові, записуй в одне місце. Наприклад, в блокнот чи в «Нотатки» на телефоні. Так ти не будеш боятися щось забути. Утримуючи багато всього в голові, ти займаєш «оперативну пам'ять» мозку. Краще все «вивантажувати» в списки.
 
Що значить «знайти покликання»?
Покликання — це заняття, в якому ти реалізуєш себе, свої інтереси і таланти. Покликання наповнює життя змістом.

pdf Сторінки з книги


Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Сегодня купили