Комплект книг "Атомні звички" + "Іди туди, де страшно" - Джеймс Клир, Джим Лоулесс: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100025349)
kniga.biz.ua

Комплект книг "Атомні звички" + "Іди туди, де страшно"

Код: 2100025349
Купить Комплект книг "Атомні звички" + "Іди туди, де страшно" Джеймс Клир, Джим Лоулесс
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джеймс Клир, Джим Лоулесс
Издательство КМ-Букс
Cтраниц 624
Год 2024
ISBN 978-617-548-059-5, 978-966-948-375-1
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

О книге Комплект книг "Атомні звички" + "Іди туди, де страшно"

В комплект входят книги:
Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих
Іди туди, де страшно. Саме там ти знайдеш силу

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

"Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих"
У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок. 
 
Єдиного правильного способу набуття корисних звичок, звісно, не існує, але автор пропонує найкращий із відомих підхід, який спрацює незалежно від того, з чого саме ви починаєте і що саме намагаєтеся змінити. Викладені стратегії стануть у пригоді всім, хто потребує покрокової інструкції з покращення незалежно від того, що мається на меті - покращення здоров'я чи добробуту, продуктивності праці чи стосунків, а можливо, всього переліченого разом.
 
"Іди туди, де страшно. Саме там ти знайдеш силу"
Кожен із нас чув внутрішні голоси, які промовляють ці чи подібні фрази й не дозволяють нам отримати те, про що ми мріємо. Найчастіше ми їх слухаємося й відступаємо. Відкладаємо свою мрію і життя в довгий ящик. А потім, коли життя добігає кінця, страшенно жалкуємо про це, однак уже пізно… Але що, коли їх — страхів-тигрів — можна позбутися?  
 
Книга Джима Ловлесса — бізнес-тренера, одного з найпопулярніших європейських мотиваційних спікерів — саме про те, як здолати свого внутрішнього тигра. Серед його клієнтів — такі всесвітньо відомі компанії, як Apple, British Telecom, Barclays Bank і навіть Національна служба охорони здоров’я Великобританії. 
 
Джим Довлесс точно знає все про приборкання страху й невпевненості. Простий, найзвичайнісінький чоловік став першим британським фрідайвером, який встановив рекорд із пірнання без акваланга. За 12 місяців опанував професію жокея і взяв участь у перегонах. Усього цього він домігся завдяки 10 правилам, які сам сформулював і випробував на собі.  
 
Скориставшись 10 правилами приборкання внутрішніх тигрів, ви зможете самі писати історію свого життя і перестанете йти на поводу у своїх страхів. Ви почнете жити тим життям, про яке завжди мріяли: керованим, зрозумілим, яскравим. Книга допомагає втілити в реальність найсміливіші мрії, подолати власні обмеження, здійснити позитивні зміни. Сам Джим Ловлесс застосовує їх у своєму бізнесі, керуючи групою Taming Tigers; на радах директорів великих організацій; на іподромі й під час занять фрідайвінгом. У цій книзі він ділиться своїми історіями й історіями своїх клієнтів, які випробували на собі 10 правил. 

Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Комплект книг Клейтона Крістенсена ...
Карен Диллон,Клейтон Кристенсен,Джеймс Оллворт,Эфоса Оджомо
Homecoming ...
Кейт Мортон
Bright Young Women ...
Джессика Нолл
Філософія сили ...
Роман Коваль
Націократія ...
Николай Сциборский
Bride ...
Али Хейзелвуд
Пазл «Серія 90-ті. Ігри» ...
Коллектив авторов

Книги автора/издательства

Я - бiгун! ...
Гела Думбадзе
Чи є ще секс у місті? ...
Кэндес Бушнелл
Ідеаль, або На поміч, пардон ...
Фредерик Бегбедер
Бар «Когут» ...
Джон Гришэм

Сегодня купили