Чоловіки з Марса, жінки з Венери (тверда обкладинка) - Джон Грей: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Чоловіки з Марса, жінки з Венери (тверда обкладинка)

Купить Чоловіки з Марса, жінки з Венери (тверда обкладинка)  Джон Грей
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джон Грей
ISBN 978-617-538-403-9
Cтраниц 312
Год 2018
Издательство КМ-Букс
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

О книге Чоловіки з Марса, жінки з Венери (тверда обкладинка)

Книжку "Чоловіки з Марса, жінки з Венери" автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він оволодів, працюючи консультантом подружніх пар. Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби і моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як знайти спільну мову "представникам різних планет", дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої стосунки, порозумітися, відновити колишні почуття.
 
Це видання, безсумнівно, буде корисним і пізнавальним як для жіночої, так і для чоловічої аудиторії.
 
Ключові моменти книги: 
• Автор книги визнаний експерт з покращення якості спілкування подружніх пар.
• Світовий бестселер, виданий багатьма мовами світу загальним накладом понад 7 мільйонів примірників.
• Книжка допоможе зрозуміти особливості спілкування чоловіків і жінок.Добавить свой отзыв о книге

Отзывы об: Чоловіки з Марса, жінки з Венери (тверда обкладинка)

Оксана 2019-09-05 12:03:48

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» — книга для тих, хто потрапив у ситуацію, коли відносини перетворюються на жах, партнер дратує, побутові справи замінили романтику і ви всерйоз думаєте про розлучення. Та якщо вас щось зупиняє, можливо це «щось» — це кохання, яке мучиться під тиском образи та злості. Тож у книзі ви знайдете безліч порад з того, як зберегти ваші відносини, проаналізувати власну поведінку та поведінку партнера, зрозуміти ключові відмінності між чоловіками та жінками. Та на власному досвіді я переконалася, що книгу мають прочитати обидва партнери, а не хтось один. Тільки так вона стане в нагоді і допоможе виявити образи, які сидять всередині та руйнують відносини.

Світлана 2019-06-11 17:27:17

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» допомогла мені краще зрозуміти відносини з моїм хлопцем. Це розповідь про шість первинних потреб у коханні, які унікальні для нас та чоловіків. Тепер я розумію, чому деякі речі так засмучують мого хлопця або чому побутові дрібниці здатні перетворити мене на демона. Якщо у вас є проблеми з розумінням партнера — чому він так себе поводить? що із цим робити? він мене не любить? — «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» дасть змогу відповісти на ці питання власноруч. Без перебільшень, це найкраща книга із самовдосконалення для сімейних пар!

Оставить свой отзыв:

Огляд книги "Чоловіки з Марса, жінки з Венери"

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» — це настільна книга про відносини для всіх пар. Важко уявити, що вона була вперше видана ще у 1992 році, та у світі продано понад 50 млн екземплярів. Експерт з покращення якості спілкування подружніх пар, Джон Грей написав цю книгу на основі реальних кейсів з його професійної практики. Тож якщо впізнаєте в історіях на сторінках «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» знайому пару, а може навіть себе — не дивуйтеся. Можливо, це і пояснює шалену популярність цього видання.

Через смішні, подекуди сумні та повчальні історії Джон показує, як знаходити спільну мову, вирішувати конфлікти та відновлювати колишні почуття. Він з педантичністю вченого та відвертістю лікаря розкладає все по 312 сторінках книги. В них розкривається вся історія непростих відносин, усі можливі причини суперечок та способи знайти спільну мову. Тож «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» є справжнім покроковим посібником для тих, хто хоче знайти власну другу половинку та зберегти кохання, взаєморозуміння та повагу на довгі спільні роки.


kniga.biz.ua    09-04-2019Рекомендуем

Книга юного підприємця. 9 детальних ...
Сергей Биденко, Ирина Золотаревич
Психологія впливу ...
Роберт Чалдини
MINECRAFT. Вперед, у гру! ...
Ник Элиопулос

Книги автора/издательства

Теорія брехні ...
Пол Экман

Сегодня купили