До книжки про пригоди незвичайної вчительки увійшло майже 100 коротких історій, які веселять, дивують, захоплюють та спонукають замислитися. Оповідання, схожі на анекдоти зі шкільного життя, приохочують молодших школярів до читання, підліткам нагадують, що школа — це не лише нудні уроки, а дорослим дають можливість повернутися в золоті часи дитинства.
Девіз
Нічого серйозного, тільки гумор...
Сила
Читають навіть ті, хто не любить читати.
Думка продюсера:
Ця книжка не повчає, а веселить. Нічого серйозного. Але зверніть увагу: вона розвиває почуття гумору, яке так необхідне для особистісної еволюції наших дітей. Ось так просто переходимо від несерйозного до важливого. А ще короткі оповідання, схожі на анекдоти, легко читаються, тож їх із задоволенням читатимуть навіть ті, хто не любить читати.
Думка редакторки:
Ця книжка легко і невимушено руйнує низку стереотипів, допомагає навчитися бачити в кожній людині передусім неповторну особистість, а вже потім — професію, соціальний статус, вік, стать, релігію... Кожне оповідання з цієї збірки дає привід для роздумів і доводить, що стислість — сестра таланту.
Думка психологині:
Маленька дитина чи не щодня зіштовхується зі свідченнями своєї слабкості, незрілості, недосконалості, залежності від вимог, санкцій, сильної позиції і допомоги дорослих людей поруч. Саме тому навіть дуже маленьких дітей так веселить і приваблює, коли дорослий на деякий час відкидає свою «верхню», авторитетну позицію, і раптом стає як дитина, грається або поводиться по-дитячому, не боїться показати свою вразливість, недосконалість, безпорадність абощо. Це часто психологічно зближує дорослого з дитиною, скорочує внутрішню дистанцію, збільшує довіру, покращує стосунки.