Фінансова грамотність для дітей 5-7 років. Перший крок до мільйона - Анна Гресь: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Фінансова грамотність для дітей 5-7 років. Перший крок до мільйона

Код: 2100017260
Купить Фінансова грамотність для дітей 5-7 років. Перший крок до мільйона Анна Гресь
170 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Анна Гресь
Издательство Основа
Cтраниц 48
Год 2021
ISBN 978-617-003-956-9
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 84х108/16 (205х260 мм.)

О книге Фінансова грамотність для дітей 5-7 років. Перший крок до мільйона

Сучасні діти виявляють значний інтерес до серйозних економічних питань. Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? Наше життя змушує дітей ставити такі запитання, і нам слід відповідати їм, як дорослим.
 
У книзі є прості й зрозумілі матеріали, які допоможуть мамам і татам доступно пояснити дітям основи економічних знань. За допомогою цікавих історій дитина зможе збагнути сенс економічних понять, а практичні завдання допоможуть їй закріпити свої знання. Кольорові наліпки, які потрібні для виконання завдань, неодмінно сподобаються дитині й допоможуть вам зацікавити її процесом пізнання.
 
Ми, дорослі, намагаємося виховувати дітей усебічно розвиненими. Водимо їх у гуртки та секції, підшукуємо хороший садок або школу. Ми розвиваємо інтелектуальні та фізичні здібності малюків. І тільки одна сторона розвитку часто залишається недоторканною. Та, яка стосується фінансового виховання. Або, кажучи інакше, ми забуваємо про те, наскільки важливо виховувати правильне ставлення дитини до грошей, до того, як їх правильно заробляти, як накопичувати й витрачати.
 
Завдяки цій книзі ви разом з дитиною знайдете відповідь на такі питання:
 
♦ Що таке гроші та потреби?
♦ Як дорослі заробляють гроші?
♦ Чому гроші закінчуються? 
♦ Як зберігати гроші? Тощо. 
 
Ця книга передбачає спільне навчання, тобто читати й виконувати завдання необхідно разом з дитиною. На кожному розвороті книги є інструкція для батьків. Вона допоможе розібратися в темі, щоб потім легко відповісти на дитячі питання. Кожна тема містить маленьку тематичну історію для дитини та завдання, для виконання яких додано набір наліпок. 
 
Разом з цією книгою ви закладете у дитини перший фундамент фінансової грамотності, що допоможе їй у майбутньому побудувати здорову та ефективну взаємодію з грошами. 

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Сегодня купили