Лаґом. Шведські секрети щасливого життя

  Купить Лаґом. Шведські секрети щасливого життя Сергей Лазарев
  Автор Сергей Лазарев
  ISBN 978-617-7498-78-9
  Cтраниц 192
  Год 2017
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Цена: 210 грн.

  Аннотация издательства

  Лаґом — це щось значно більше, ніж просто помірність, з якою зазвичай асоціюють цей шведський стиль життя. Це не лише коротке слово, що глибоко вкорінилось у свідомість шведів, — у ньому криється ціла філософія, що допоможе не тільки жити щасливим і повноцінним життям, а й віднайти для себе справжню рівновагу.

  "Останнім часом багато говорять про раціональний спосіб життя, що має супроводжуватися, зокрема, дбайливим ставленням до природи, економним використанням її ресурсів. Однак реалізувати його у наш динамічний час не завжди легко. Тож більшість із нас охоче скористалися б порадами щодо того як розпочати життя у стилі лаґом." 
  - Джоанна Ярроу, очільниця відділу екологічного та здорового життя, ІКЕА

  «Lagom» в перекладі з шведської мови означає «достатній», «помірний». Якщо лейтмотив «хюгге» - це комфорт, то суть «лагом» - баланс того, що по-справжньому необхідно.

  Основна ідея цієї філософії полягає в умінні зберігати рівновагу, наприклад, між роботою і відпочинком, користю і задоволенням. Так, політична система в країні є здоровий баланс між капіталізмом і соціалізмом.

  За останні три місяці починаючи з січня 2017 року інтернет-користувачі згадували «лагом» в інстаграмі і твіттері більше 500 тисяч разів.

  Правила життя за lagom
  Головний принцип полягає в тому, щоб відмовитися від масового конс'юмеризму, якому сьогодні слідує велика частина населення. Шведи переконані, що справжнє джерело позитивних емоцій - це не речі, а користь, яку ти приносиш суспільству. «Лагом» не закликає відмовитися від матеріальних благ. Сенс в тому, щоб користуватися речами, практичними для вас і суспільства в цілому.

  Ось кілька порад, як зробити життя більш впорядкованим і не завантажувати її зайвими деталями:
  Ведіть звіти про свої витрати;
  Так ви зможете стежити за тим, на які непотрібні речі витрачаєте гроші і що заважає вам відкладати на необхідні покупки.
  Дотримуйтеся мінімалізму і робіть все зі смаком;

  Швеція вважається однією з найбільш екологічно чистих країн світу, а також державою з дуже високим рівнем життя. Досягти цього вдалося завдяки правилу «Reduce, Reuse, Recycle». Це означає: скоротити споживання води і енергії, по можливості повторно використовувати речі і переробляти відходи. Замість того щоб викидати непотрібні вам предмети, віддавайте їх в благодійні фонди або дизайнерам, які знайдуть їм нове застосування. 

  Купуйте кімнатні рослини;
  По-перше, рослини виробляють кисень. По-друге, як довели вчені, рослини піднімають настрій і допомагають зосередитися на роботі, що створить ідеальний баланс у вашому житті.
  Оглавление

  Зауваження від автора
  Вступ+використання
  Культура+емоційність
  Їжа+свята
  Здоров'я+добробут
  Краса+мода
  Декор+дизайн
  Соціальне життя+дозвілля
  Робота+бізнес
  Гроші+фінанси
  Природа+екологічний світогляд
  Лаґом у мінливому світі
  Про автора
  Подяки
   


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках