Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном

  Купить Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном Алекс Фергюсон, Майкл Мориц
  Автор Алекс Фергюсон, Майкл Мориц
  ISBN 978-617-7552-43-6
  Cтраниц 280
  Год 2018
  Издательство Наш формат
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
  Наличие Есть на складе
  Цена: 195 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою"Уроки лидерства. Чему меня научила жизнь и 27 лет в «Манчестер Юнайтед»".


  Тренер Manchester United Алекс Ферґюсон — легендарна особистість у футбольному світі. Він присвятив команді 26 років, допоміг їй здобути надзвичайну кількість перемог, а його відставку назвали кінцем цілої ери. 
   
  Ферґюсон переконаний: є риси, притаманні всім переможцям і компаніям, чиї керівники прагнуть успіху незалежно від справи, якою займаються. У цій книжці, написаній у співавторстві з підприємцем Майклом Моріцом, Ферґюсон підсумовує власний життєвий і професійний досвід та пропонує поради, які однаково добре працюватимуть як на футбольному полі, так і в будь-якій компанії. Чому лідер має тримати дистанцію? Як помітити потенціал найпотужніших і мотивувати їх на успіх? Як самовпевненість знищує  чемпіонів і чому найкраще питання після перемоги — «Як нам досягти наступного тріумфу?». 
   
  ДЛЯ КОГО КНИЖКА
  Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто цікавиться темою лідерства, захоплюється футболом та постаттю сера Алекса Ферґюсона.
   
  ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
  Автор формулює принципи, як підібрати найкращих працівників, створити талановиту команду, а головне — навчитися бути лідером, якого поважатимуть усі.  
   
  ПРО АВТОРА
  Алекс Ферґюсон —  колишній тренер футбольного клубу Manchester United, який очолював протягом 1986–2013 років. За час тренерства Ферґюсона клуб здобув 38 нагород, серед яких 13 перемог у Прем’єр-лізі. У 1999 році Єлизавета ІІ посвятила його в лицарі. 
   
  Майкл Моріц — венчурний інвестор, колишній глава компанії Sequoia Capital, письменник. Був членом ради директорів компанії Google.
   
  ВІДГУКИ
  Це зразковий урок лідерства.
  Financial Times
   
  Ферґюсон допоміг столітньому футбольному клубові не тільки добитися домінування на полі, а й перетворив його на масштабний бізнес-проект, за прогресом якого уважно стежать на світових біржах.
  CNN
   
  ЦИТАТИ
  Про методи управління 
  Ви ніколи не допоможете людям виявити свої найкращі якості, якщо постійно триматимете їх сталевою хваткою. Для цього вони повинні поважати вас, звикнути до тріумфів і повірити, що здатні діяти краще. Я не пригадую жодного тренера, який би досяг значних успіхів завдяки терору.
   
  Про лідерство
  Як лідер, ви не можете собі дозволити кидатись у крайнощі. Люди мають відчувати, що ви абсолютно впевнені в своєму підході. Якщо ви не здатні це демонструвати, то дуже швидко втратите контроль над командою.
   
  Про успіх та радощі життя
  Я ще не зустрічав людей, котрі б досягли серйозного успіху, при цьому не відмовляючись від деяких радощів. Я не кажу, що треба бути цілком одержимим своєю метою, але я просто не уявляю, як знайти в житті потрібний баланс, якщо ви хочете бути кращими за інших.
   


  pdf Перші 15 сторінок книги  Оглавление

  Вступ
  Стати совою
  Відчути голод
  Зібрати частини докупи
  Зацікавити інших
  Установити стандарти
  Оцінити людей
  Пріоритети
  Комунікація
  Лідирувати, а не керувати
  Витрати
  Бізнес-розвиток
  Зв’язок з іншими
  Етапи
  Епілог
  Подяка
  Фото

  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером по Киеву- 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках