kniga.biz.ua

Мусаї. Книга 1. Пісня вічних дощів

Код: 2100026378
Купить Мусаї. Книга 1. Пісня вічних дощів Э. Дж. Меллоу
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
Новая Почта на отделение/почтомат и доставка курьером;
Укрпочта на отделение - по тарифам компании-перевозчика Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Э. Дж. Меллоу
Издательство РМ
Cтраниц 480
Год 2024
ISBN 978-617-8373-72-6
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Мусаї. Книга 1. Пісня вічних дощів

Стережіться, коли почуєте співочу пташку.

Королівство Злодіїв сховане в глибинах світу Аадилору. Безліч людей шепочуть про його існування, але мало хто знаходить дорогу до того місця, де ллється через вінця магія і втіха. Там неподільно править Король Злодіїв, а допомагають йому Мусаї — три чарівниці, яких усі шанують і бояться.

Хоча Ларкира Басет і наймолодша з Мусаї, та спів її має силу вбивати найстрашніших потвор. Коли виявляється, що герцог Лакланський вивозить отруйну магію з Королівства Злодіїв і використовує її, щоб знущатися зі своїх мешканців, Ларкирі пропонують її першу самостійну місію — спинити герцога. Бажаючи виявити себе, Ларкира приймає пропозицію і вдає із себе його наречену. Утім, плани ускладнює те, що вона відчуває прихильність до лорда Дарія Мекенни, законного спадкоємця Лаклану. Невдовзі дівчина здогадується, що Дарій має свої причини визволити Лаклан від брутального герцога. Ларкира й Дарій мусять навчитися довіряти одне одному, якщо й справді хочуть порятувати народ Лаклану — і самих себе також.

Ласкаво просимо у світ Аадилору, де лорди й леді можуть бути убивцями та злодіями, а найзвабливіші ноти — часто найсмертоносніші. Ну то як, готові слухати?

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Яка на смак осінь? ...
Наталья Мусиенко
Кечпенні ...
Чарли Хьюстон

Сегодня купили