На гачку. Як створити продукт, що чіпляє

  Купить На гачку. Як створити продукт, що чіпляє Нир Эяль
  Автор Нир Эяль
  ISBN 978-617-7388-66-0
  Cтраниц 192
  Год 2017
  Издательство Наш формат
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60x100/16 (145х240 мм.)
  Цена: 160 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "На крючке. Как создавать продукты, формирующие привычки".

  Книжка «На гачку» Ніра Еяля, підприємця та бізнес-консультанта корпорацій зі списку Fortune 500, стала бестселером New York Times, найкращою бізнес-книжкою року за версією сервісу Goodreads та здобула чимало схвальних відгуків.

  ПРО КНИЖКУ 
  Чому деякі товари захоплюють людство так сильно, що воно не уявляє свого життя без них? Чому вони перетворюються на наші звички й змушують нас повертатися до них знову і знову? Що лежить в основі технології, яка «чіпляє» споживача? У своїй книжці Нір Еяль пояснює читачеві «Модель потрапляння на гачок», яку застосовують успішні компанії, щоб непомітно мотивувати споживача купувати саме їхній продукт. Крок за кроком він розкриває секрети, на яких базується успіх будь-якої (і вашої також) компанії. Це зовсім не агресивна реклама чи дорогі промо-акції. Усе значно простіше… 

  ДЛЯ КОГО КНИЖКА
  Для всіх, хто прагне зрозуміти психологію споживача і без особливих фінансових затрат створити особливий продукт; для тих, кому цікавий маркетинг. 

  ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА 
  Ця книжка навчить вас сформувати звички покупців, тримати їх «на гачку» завдяки чотирьом крокам, які не потребують значних витрат на рекламу. Книжка наповнена практичними порадами, які будуть корисними для будь-якого бізнесу. 

  ПРО АВТОРА 
  Нір Еяль — підприємець і викладач. Працював у сфері ігор і реклами, де вивчив і випробував техніки впливу на споживача. Завдяки цьому написав бестселер «На гачку», що вчить, як створити товар, який щиро полюблять користувачі. Нір Еяль викладав психологію споживача в Стенфордському університеті. Наразі консультує компанії зі списку Fortune 500 та пише для видань Harvard Business Review, The Atlantic, Tech Crunchі Psychology Today. Співзасновник стартапів Sunshine Business Development і AdNectar. 

  ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ 
  Ця книжка підкаже вам, як створити наступне покоління продуктів. Прочитайте «На гачку» або ж її прочитає компанія, яка посяде ваше місце. Метт Мулленвіг, засновникWordpress Це книжка, про яку в Кремнієвій долині говорять усі. 
  Борис Вельдуйзен ван Зантен, засновник TheNextWeb 

  Книжка Ніра – це шпаргалка, необхідна кожному стартапу, який намагається зрозуміти психологію користувача. Дейв Маклур, засновник 500 Startups Книжка містить корисні поради й розповіді людей, які не одну собаку з?їли на розробці продуктів. Це серйозна розмова про те, як робити речі, про які люди думатимуть «як же ми без цього жили». 
  Publishers Weekly 

  ЦИТАТИ 
  Про несвідому поведінку 
  Звичка — це поведінка, яка відбувається несвідомо. Що більше зусиль — чи то фізичних, чи то розумових, — то менша ймовірність того, що це станеться. Про звичку і залежність Розробка товарів, що викликають звикання, — це маніпуляція. Розробникам таких товарів спершу необхідно переконатися, що їхні товари створюють здорові звички, а не нездорові залежності. 

  Про створення тригерів 
  Кінцевою метою товару, що формує звичку, є вирішення проблеми користувача за допомогою створення асоціації товару чи послуги із джерелом задоволення його конкретної потреби. 

  Про гнучкість ціноутворення 
  У галузі безплатних відеоігор стандартною практикою для розробників є відхилення прохання про оплату доти, доки користувачі не почнуть грати постійно й за звичкою. Коли з’являється бажання грати в нову гру й досягати в ній значних успіхів, перетворити звичайних гравців у платоспроможних споживачів значно легше. На продажу віртуальних товарів, додаткових життів, суперсили тощо роблять неабиякі гроші. 

  Про соціальну винагороду 
  Не дивно, що соціальні мережі стали такими популярними. Facebook, Twitter, Pinterest і ще кілька сервісів забезпечують понад мільярд людей потужною соціальною винагородою. Публікуючи пост, твіт чи пін, люди прагнуть до соціального схвалення. Отримання соціальної валюти змушує людину постійно повертатися до товару та очікувати більшого. 

  Про успішні компанії 
  Компанії, що успішно змінюють поведінку людей, пропонують їм вибір між звичним і новим, але зручнішим способом вирішення проблем. Поважаючи свободу користувачів, такі компанії полегшують формування нових звичок і змінюють поведінку назавжди. 

  Про нові віяння 
  Старі звички важко відходять, і дуже небагато людей володіють проникливістю, необхідною для того, щоб побачити, як інновації змінюють їхнє рутинне життя. Проте спостерігаючи за першими прихильниками, які вже засвоїли нові віяння, підприємці та розробники можуть виявити напрямки, які здатні перетворитися у мейнстрім.

  pdf Вступ


  Оглавление

  Вступ
  Розділ 1. Зона звички
  Розділ 2. Тригер
  Розділ 3. Дія
  Розділ 4. Мінлива винагорода
  Розділ 5. Інвестиція
  Розділ 6. Що ви збираєтеся з усім цим робити
  Розділ 7. Вивчення додатку Bible
  Розділ 8. Тестування звички.
  Де шукати можливості для формування звичок?
  Післямова
  Подяка
  Учасники
  Посилання

  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.