Перемогти у правильній грі. Як наступати, захищатися й досягати результатів у мінливому світі (м’яка обкладинка) - Рон Аднер: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Перемогти у правильній грі. Як наступати, захищатися й досягати результатів у мінливому світі (м’яка обкладинка) (Предзаказ)

Winning the Right Game: How to Disrupt, Defend, and Deliver in a Changing World

Код: 2100020186
Купить Перемогти у правильній грі. Як наступати, захищатися й досягати результатів у мінливому світі (м’яка обкладинка) Рон Аднер
268 грн
282 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Рон Аднер
Издательство Лабораторія
Cтраниц 256
Год 2022
ISBN 978-617-8053-99-4
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Перемогти у правильній грі. Як наступати, захищатися й досягати результатів у мінливому світі (м’яка обкладинка)

Змінюється основа конкуренції. Ви готові до цього? Суперництво переходить від чітко визначених галузей до екосистем: від автомобілів до платформ мобільності, від банківської справи до фінтех, від телебачення до стримінгів.
 
Сьогодні гра за старими правилами дорівнює поразці, яка надто дорого обійдеться вашому бізнесу. Щоб досягти успіху в цьому світі, вам потрібно змінити свій погляд на конкуренцію, зростання та лідерство. Експерт зі стратегії Рон Аднер у книжці «Перемога у правильній грі. Як тримати удар у мінливому світі» пропонує новий спосіб мислення, ілюструючи проривні ідеї переконливими прикладами.
 
Як стратегія захисту екосистеми врятувала Wayfair і Spotify від розгрому гігантами Amazon і Apple? Як Опра Вінфрі змінила межі галузі, щоб перейти від телеведучого до мультимедійного магната? Як перехід до мислення вирівнювання дозволив Microsoft відродитися? Кожна з цих історій заснована на новому підході до конкурентів, партнерів і часу. Для сучасних лідерів різниця між успіхом і невдачею – це вже не просто перемога, а впевненість у тому, що ви добре тримаєте удар у мінливому світі.
 
Чим хороша ця книжка:
♦ Показує, як змінилася конкуренція від індустріального до екосистемного мислення.
♦ Розповідає як досягти успіху в епоху змін: стратегії й інструменти для нападу, захисту, визначення часу та лідерства у конкурентному ландшафті.
♦ Містить приклади із реального життя, які ілюструють ідеї автора та допоможуть застосувати їх на практиці й переконатися, що ви тримаєте удар у мінливому світі.
 
Про автора: 
Рон Аднер — професор стратегії в школі бізнесу Дартмутського коледжу, виступає спікером і консультантом для компаній по всьому світу. Останні десять років вивчає першопричини успіху та невдачі інновацій. Публікувався в Wall Street Journal, Financial Times, Forbes і Harvard Business Review.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Українські Основи. Збірка есеїв ...
Коллектив авторов,Валерий Пекар,Владислав Рашкован
Місяць війни. Хроніка подій. Промов ...
Александр Красовицкий
Королі соціальних мереж ...
Денис Каплунов

Книги автора/издательства

Нові стоїки. 52 уроки для наповнено ...
Массимо Пильюччи, Грегори Лопес

Сегодня купили