Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України - Андрей Яницкий, Грехем Стек: купить книгу в kniga.biz.ua


  Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України

  Купить Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України Андрей Яницкий, Грехем Стек Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України выбор читателей за 2017 год
  220 грн
  Есть на складе
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Андрей Яницкий, Грехем Стек
  ISBN 978-617-741-862-6
  Cтраниц 224
  Год 2018
  Издательство Брайт Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60x88/16 (145x210 мм.)

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Приватная история. Взлет и падение крупнейшего частного банка Украины".
   


  Книжка розповідає про ключові моменти двадцяти п’яти років розвитку ПриватБанку – від 1992 до 2016 року. У її основі – сорок ексклюзивних інтерв’ю, архівні матеріали й відомості інсайдерів. Це перша незалежна книжка про відому українську компанію.

  Перший незалежний виклад історії найбільшого українського приватного банку – Приватбанку. У його основу лягли сорок ексклюзивних інтерв’ю, архівні матеріали й відомості інсайдерів, які висвітлюють ключові моменти діяльності банку від 1992 до 2016 року. Кожний другий співрозмовник на пропозицію розповісти про Приват мінявся з лиця й пропонував зустрітися «років за тридцять» або попросту ігнорував дзвінки й листи. Багато хто погоджувався на розмову тільки на умовах анонімності. А один колишній співробітник банку зажадав уключити його в програму із захисту свідків.

  Оповідь починається з ідеї колишнього комсомольця Сергія Тігіпка створити банк і закінчується націоналізацією Привату. Між цими подіями Вєрка Сердючка допомагає банку скуповувати ваучери, банкіри зустрічаються із кримськими бандитами, Павло Лазаренко отримує свою частку, зарплату видають горілкою, Приват рухає курс білоруського «зайчика», стає найтехнологічнішим в Україні й… виводить із неї гроші.


  Оставить свой отзыв:

  Рассылка о книжных новинках