Сенс життя і його маркетинг. Стратегія другої третини життя - Татьяна Жданова: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сенс життя і його маркетинг. Стратегія другої третини життя (Попереднє замовлення)

Купить Сенс життя і його маркетинг. Стратегія другої третини життя  Татьяна Жданова
304 грн
320 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 50 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Татьяна Жданова
Год 2020
Издательство ArtHuss
Обложка Неизвестно
Язык Украинский

О книге Сенс життя і його маркетинг. Стратегія другої третини життя

Книга з автографом автора першим 100 замовившим та сплатившим замовлення!

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Смысл жизни и его маркетинг. Стратегия второй трети жизни".

Того, хто вважає маркетинг нешляхетною, маніпулятивною річчю, назва книги може обурити, позаяк сенсом вважають істину, а маркетинг – це брехня. Маркетинг часів свого становлення дійсно попсував собі репутацію. 
 
Але ви можете дати йому другий шанс цією книгою про культуру дорослішання та про рішення крізь призму сенсу, з фокусом на радість. Викладений тут підхід може бути застосований як для людей, так і для організацій. 
 
Від авторки 
В 30+ років з дорослими людьми трапляється ще один "пубертат" – професійний, який переживається як криза ідентичності. В цьому періоді гостро відчувається потреба відповісти на питання "Хто я?". Драма професійного пубертату полягає в тому, що енергія амбіцій вже закінчилася, а енергії сенсу ще немає. Ця книга – про те, як знайти власний сенс, як реалізувати його в справі, вписатися в життя. Проживаючи цей досвід, ми отримуємо можливість інтегрувати минуле і сьогодення для стрибка в якісно інше професійне майбутнє. Вийде не у всіх, але пробувати точно варто, інакше потім шанси на зліт скорочуються. 
У світі багато книг про сенс, але ця – актуалізує проблему маркетингу сенсу. Викладений тут підхід на живих прикладах показує, що формула "і гроші, і ентузіазм" – не тільки можлива, а й нормальна, природна для дорослої людини і зрілого бізнесу. 
Маркетологи, психологи, коучі, консультанти, HR і PR-фахівці знайдуть в ній методологію і підтримку для своїх процесів і проектів. 
 
Авторка 
Тетяна Жданова 
Маркетолог-практик, живе в Києві. Створила підхід gravitation marketing. На його засадах практикує методи для роботи з організаціями, територіями і «місцями». З командою Wikicitynomica організувала розробку і легітимацію туристичного бренду країни. Вирішує складні комунікативні завдання через сценарний підхід. Разом з клієнтами і партнерами застосовує філософію, психологію, маркетинг, художні практики як операційні системи, як мислення і мову для взаємодії з проблемами сучасності. Аудиторія цієї книги - «складні» люди у віці 35+, що вирішують: куди жити? 
 
Рецензії експертів
"В усьому, що я знала про маркетинг, мені бракувало цінностей та сенсу. Ця книга не стільки про маркетинг як механізм, скільки про саму культуру дорослішання-визрівання, вона про те, як ми можемо дорости до масштабу нашої особистості". 
Світлана Ройз, психолог 
 
"Якби мої друзі та партнери записували всі наші розмови на кухні, в ресторані, з келихом вина чи у літаку, то ми б написали схожу книгу. Зрозумілою мовою, емоційно і точно записано те, про що думає багато хто з нас… Дякую автору не лише за запитання та роздуми, а й за відповіді. Треба читати!" 
Ольга Гуцал, підприємниця, мрійниця. Автор книги "Якщо стрибнули, то гребіть!" 
 
"Ця книга – дотепний, дохідливий, не найбільш капіталомісткий спосіб знайти відповіді на запитання про стани, коли ти не до кінця зрозумілий і видаєшся дивним навіть близькому колу. Своєрідний самоприсвоюваний сертифікат адекватності та самодорослішання, що можна виписати самому собі". 
Ірина Рубіс, diversity and inclusion trainer 
 
"Якби форматом «Голосу країни» був не спів, а читання, до цієї книжки повернулися б усі чотири тренери, і вона б виграла проєкт. Я на сотій сторінці, і щоб написати пост, чому я її рекомендую, мені треба повністю її процитувати. Тетяна Жданова, дякую за цю працю". 
Юлія Бевзенко, менеджер Києва в "Секретний дворик"
 
"Щиро раджу книгу та відеокурс "Сенс життя та його маркетинг"  особливо фахівцям, які працюють на себе як консультанти. За цю назву я б віддала пів кар’єри. Дякую, моя українська Хакамада Тетяно Жданова".
Надія Перевізник
 
«Живий посібник з відкриття нових смислів і дослідження некомфортних для себе питань. Основні для мене — „куди жити?“, „чи можна займатися чимось улюбленим за гроші?“ І „де моє між страшно і нудно?“» 
Анастасія Леухіна, викладач Київської школи економіки 
 
«Еволюційна розвилка на життєвому шляху — стан, схожий на одночасне натискання газу і гальма. „Треба, але навіщо?“, „Роби, але сенс?“ Якщо ви керівник — на роздоріжжі виявляється організація, бізнес, справа ... Ця книга — ковток свіжого повітря перед якісно новим витком — особистим і організаційним». 
Ірина Моржова, консультант з організаційної культури "Щиро раджу книгу та відеокурс 
 
"Пошук сенсу життя – характерна риса нашої епохи. Раніше сенс життя можна було отримати з традиційної релігії чи загальноприйнятої ідеології. Тепер мусимо давати собі раду з цим самостійно. Втім, можуть допомогти друзі, такі як Тетяна Жданова. Адже для пошуку сенсів потрібен співрозмовник. Ця книга – такий співрозмовник". 
Валерій Пекар, підприємець

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

MINECRAFT. Вперед, у гру! ...
Ник Элиопулос
Forbes. N1 червень 2020 ...
Коллектив авторов

Книги автора/издательства

Бачити, щоб бути побаченим ...
Александр Михед
Неймовірні. Пятнадцять жінок, які т ...
Бриджит Куинн, Лиза Конгдон

Сегодня купили