Поведінкова наука доводить: ми приймаємо передбачувані рішення і часто собі на шкоду. Ви вкотре сіли за серіал, а не пішли у спортзал? На роботі знову ухвалили не надто успішне компромісне рішення, а продавець-маніпулятор продав вам дорожчий товар?
Один з найвизначніших мислителів у сфері менеджменту Роджер Мартін висунув теорію інтегративного мислення — її суть полягає у вирішенні проблеми за допомогою протилежних ідей як основи для нового рішення. Разом із Дженніфер Ріел вони досліджували вплив ухвалених рішень на подальшу долю компаній.
У книжці автори з гумором описують та аналізують історії, коли лідери відомих компаній опинилися перед вибором, наводять цікаві дослідження й діляться досвідом прийняття рішень, що принесуть вам успіх.
Автори
Дженніфер Ріел — професорка Школи менеджменту імені Джозефа Ротмана при Торонтському університеті і стратегічна радниця керівників компаній зі списку Fortune 500.
Роджер Мартін — професор бізнес-шкіл, директор Школи менеджменту імені Джозефа Ротмана. Радник керівників компаній з питань стратегії, дизайну та інновацій. Увійшов у список найвидатніших мислителів у сфері менеджменту за версією Thinkers50. Співавтор книжки «Безпрограшна стратегія» («Наш формат»).
«Техніка ухвалення рішень» є рідкісною серед інших бізнес-книжок, адже навчає тих, хто приймає рішення, як думати, а не про що.
Малколм Гладуелл, автор бестселерів «Спалах!», «Поворотний момент»
У цій книжці Ріел і Мартін перетворюють ідею інтегративного мислення на метод, котрий, як вони кажуть, може засвоїти і практикувати кожен. У процесі вони переплітають останні досягнення поведінкової науки і дизайн-мислення з новими прикладами різних компаній — від Lego до Unilever.
Financial Times