Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході - Эрнандо де Сото: купить книгу в kniga.biz.ua

  Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході

  Купить Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході Эрнандо де Сото
  150 грн
  Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Эрнандо де Сото
  ISBN 978-617-7388-07-3
  Cтраниц 332
  Год 2017
  Издательство Наш формат
  Обложка Мягкая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

  О книге Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході


  Книжка «Загадка капіталу» — світовий бестселер від видатного перуанського економіста, реформатора і політичного радника Ернандо де Сото — перекладена тридцятьма мовами.

  Про книжку
  Капіталізм у розвиткових країнах і пострадянських країнах зазнав краху. Він несправедливий, недоступний для широких мас і перетворився на привілей своєкорисного клану підприємців і чиновників, — стверджує знаменитий перуанський економіст і громадський діяч Ернандо де Сото. Якщо люди в перехідних країнах — не убогі жебраки, не сліпі в’язні архаїчних культур, що ж заважає їм отримати від капіталізму те саме багатство, що й на Заході?

  Чому капіталізм процвітає лише на Заході, ніби відділений скляною стіною? Відповідь — дискримінаційна система майнових прав і нездатність продукувати капітал. Капітал — це кров капіталістичної системи, наріжний камінь прогресу і єдина річ, яку бідні країни не можуть випродукувати для себе, хоч би як їхнє населення залучалося до діяльності, притаманної капіталістичній економіці. Інтелектуальна свіжість і гостра полемічна аргументація принесли цій книжці світову славу.

  Для кого книжка
  Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться економікою, історією та юриспруденцією.

  Чому ця книжка

  Ернандо де Сото доступно і зрозуміло пояснює, чому одні країни багаті, а інші бідні. Він розкаже, як визначити власника земельної ділянки за гавкотом собак, чому, щоб легалізувати підприємство в Перу треба кільканадцять років, хто такі позалегали і який потенціал ховається у них. Де Сото чітко відповість на питання: як розвитковим країнам перетворити «мертвий» капітал бідняків на «живий» та, врешті, розквітнути?

  Про автора
  Ернандо де Сото
  (*1941) — перуанський економіст, реформатор, політичний радник, засновник і президент Інституту свободи й демократії в Лімі, який уважають одним із чільних аналітичних осередків у світі. У другій половині вісімдесятих — на початку дев’яностих років запропонував кількасот юридичних і економічних ініціатив, які кардинально змінили бізнес-середовище в Перу і вплинули на цілу латиноамериканську економічну політику. Пережив замах на своє життя з боку лівих екстремістів, які побачили в реформах загрозу своїм політичним позиціям і тіньовим економічним схемам. Працював у багатьох країнах Південно-Східної Азії, Близького Сходу і Латинської Америки, консультуючи різні уряди з питань реформи власності. Лекції Ернандо де Сото збирали величезні аудиторії, а книжки виходили багатомільйонними накладами і перекладені на кільканадцять мов.

  Відгуки про книжку:
  Непересічна книжка... потужна й абсолютно переконлива. Вона матиме колосальний оздоровчий вплив на концепції економічного розвитку.
  Рональд Коуз, нобелівський лауреат з економіки

  «Загадка капіталу» робить свій внесок у нову, дуже корисну революцію, адже розповідає про найголовнішу причину невдач третього світу і пострадянських країн — вакуум влади закону, який має підтримувати приватну власність і задавати правила гри у бізнесі. Політикам і економістам, від яких залежить процвітання країни, слід неодмінно прочитати цю книжку.
  Маргарет Тетчер

  Ернандо де Сото на практиці продемонстрував, що формалізація прав власності, включення позалегальних активів у легальні правові рамки — надзвичайно ефективний спосіб економічного розвитку. Він накреслює перед політиками проект, який може привести країну до процвітання і водночас зміцнити їхні власні політичні позиції.
  Мілтон Фридман, нобелівський лауреат з економіки


  Добавить свой отзыв о книге

  Оглавление Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході

  1  П`ять загадок капіталу
  2  Загадка браку інформації
  3  Загадка капіталу
  4  Загадка політичної сліпоти
  5  Забуті уроки історії США
  6  Загадка правових невдач.
  Чому законодавтсво про власність працює тільки на Заході
  7  Замість післямови
  Подяки

  Оставить свой отзыв:

  Рекомендуем

  Черный лебедь. Под знаком непредска ...
  Нассим Николас Талеб
  Еженедельник Leader Book (черный) ...
  Алла Заднепровская, Алена Сысоева
  Нестрашная энциклопедия безопасност ...
  Валентина Баланова, Светлана Казьмина

  Книги автора/издательства

  Величні за власним вибором ...
  Джим Коллинз, Мортен Хансен
  Довгий шлях до свободи ...
  Нельсон Мандела
  Моє життя та робота ...
  Генри Форд