Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень - Владимир Горбулин: купить книгу в kniga.biz.ua


  Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень

  Купить Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень Владимир Горбулин
  Цена: 550 грн.
  Наличие Под заказ в течение 2 дней
  Автор Владимир Горбулин
  ISBN 978-966-03-8046-2
  Cтраниц 928
  Год 2018
  Издательство Фолио
  Обложка Твердая
  Язык Украинский

  Аннотация издательства

  Фундаментальна праця «Зовнішнє і внутрішнє становище України у 2017 році: аналіз проблем і варіанти рішень» ґрунтується на матеріалах, які Національний інститут стратегічних досліджень готує до Послання Президента України до Верховної Ради України. 

  Вона висвітлює наріжні питання щодо імперативів національної безпеки, необхідної силової протидії та мирних засобів протистояння гібридній агресії Кремля проти України. Значну увагу приділено деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей України та АР Крим. Окреслені зовнішньополітичні пріоритети України, деталізовані головні напрями реалізації внутрішньої політики. 

  Розглянуті питання зміцнення національної ідентичності, розвитку політичної системи, реалізації гуманітарної політики, децентралізації, державної політики у сфері інформаційних відносин. Визначені проблеми та обґрунтовані пріоритети забезпечення макроекономічної стабілізації і зростання, запропоновані імпульси розвитку реального сектору економіки та енергетичної безпеки. Розглянута тематика актуальних соціальних реформ та антикорупційної політики. 

  pdf Вступ


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках