Издательство Алексея Капусты — купить книги издательства Издательство Алексея Капусты в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Издательство Алексея Капусты

Издательство Капусты

Олексій Капуста - український журналіст, редактор, видавець, бізнес-тренер і сертифікований консультант Інституту Адізеса. Автор публікацій на тему управління, маркетингу, продаж і особистої ефективності. Один із авторів бестселеру «Методология Адизеса. Реальный опыт внедрения», який вийшов у видавництві «Манн, Иванов, Фербер». З 2011 року очолює Інститут Адізеса в Україні та Іспанії.

Вищу освіту отримав в КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Журналістика». Власне видавництво Олексій Капуста заснував в середині 90-х років після багаторічного досвіду роботи в українських мас медіа. Він мріяв створити та видавати тут журнал про металургічну промисловість.

Згодом до складу компанії під назвою «Стандарт» входили видавництво, типографія і конференц-сервіс «Ideas First». За словами видавця, їх завданням було виробництво і продаж знань. Тут друкувалось 11 журналів, 8 із них продавались в Україні та 3 - в Росії. Найпопулярніші - «Управление компанией» та «Новый маркетинг», об’єднали навколо себе всю ділову аудиторію країни.

Олексій Капуста намагався зламати стереотип, що бізнес-література українською мовою не буде користуватися популярністю. За 15 років діяльності у видавництві вийшло близько 20 книг.

В 2012 році «Видавництво Олексія Капусти» завершило свою роботу. Засновник пояснював своє рішення тим, що друковані видання віджили свій час і вони не будуть приносити очікуваного прибутку.

Офіційний сайт видавництва: http://www.books.web-standart.net/

Книги «Видавництва Олексія Капусти» можна придбати на нашому сайті з доставкою по Києву і Україні.

Книги издательства Издательство Алексея Капусты:

52 грн