Pabulum — купить книги издательства Pabulum в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Pabulum

Pabulum

Pabulum – молоде українське видавництво, яке спеціалізується на якісній нон-фікшн літературі. Засноване у 2016 році Іриною Осадчук і Дмитром Стретовичем. Таку назву вони обрали не випадково: pabulum на латині означає «їжа для розуму». Слоган видавництва – «розвивати і надихати». Видавці планують радувати читачів корисними та цікавими книгами для інтелектуального і творчого розвитку. Ще один з критеріїв їхньої роботи – робити видання якісними та красивими, приділяти увагу верстці, дизайну і поліграфії.

В планах Pabulum видавати не тільки перекладні книги, а й активно популяризувати нон-фікшн українських авторів, особливо практичні тексти.

Першою тут вийшла книга «Як писали класики» Ростислава Семківа. Згодом видавництво представило воркбук «Пиши сильно» з порадами та вправами від найкращих українських письменників, «Письмонавтику» Тані Стуc, «В очікуванні копірайтера» Стаськи Падалко та ін. Також варто відзначити серію книг Pabulum про лін-мислення, розроблену у співпраці з Lean Institute Ukraine.

Офіційний сайт видавництва: "https://pabulum.com.ua"/

На нашому сайті книги «Pabulum» можна замовити з доставкою по Києву та Україні.

Книги издательства Pabulum:

140 грн
150 грн
105 грн
120 грн
180 грн
165 грн
122 грн
135 грн
122 грн
135 грн
105 грн
135 грн
150 грн
120 грн

Сегодня купили