Pabulum — купить книги издательства Pabulum в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

  Pabulum

  Pabulum

  Pabulum – молоде українське видавництво, яке спеціалізується на якісній нон-фікшн літературі. Засноване у 2016 році Іриною Осадчук і Дмитром Стретовичем. Таку назву вони обрали не випадково: pabulum на латині означає «їжа для розуму». Слоган видавництва – «розвивати і надихати». Видавці планують радувати читачів корисними та цікавими книгами для інтелектуального і творчого розвитку. Ще один з критеріїв їхньої роботи – робити видання якісними та красивими, приділяти увагу верстці, дизайну і поліграфії.

  В планах Pabulum видавати не тільки перекладні книги, а й активно популяризувати нон-фікшн українських авторів, особливо практичні тексти.

  Першою тут вийшла книга «Як писали класики» Ростислава Семківа. Згодом видавництво представило воркбук «Пиши сильно» з порадами та вправами від найкращих українських письменників, «Письмонавтику» Тані Стуc, «В очікуванні копірайтера» Стаськи Падалко та ін. Також варто відзначити серію книг Pabulum про лін-мислення, розроблену у співпраці з Lean Institute Ukraine.

  Офіційний сайт видавництва: "https://pabulum.com.ua"/

  На нашому сайті книги «Pabulum» можна замовити з доставкою по Києву та Україні.

  Книги издательства Pabulum:

  150 грн
  150 грн
  120 грн
  120 грн
  180 грн
  165 грн
  105 грн
  135 грн
  135 грн
  120 грн
  180 грн
  150 грн