ТАО — купить книги издательства ТАО в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

ТАО

ТАО

Видавництво «ТАО» засноване журналісткою та письменницею Оксаною Форостиною 2015 року. За назву вона обрала філософський термін «дао» (у транскрипції «тао»), що в перекладі з китайської означає «шлях».

Видавництво випускає нон-фікшн і бізнес-літературу, книги про інновації, а ще есеїстику та побутову історію. Книги для видання Оксана добирає сама, орієнтуючись на їхній рейтинг на західному ринку та актуальність для України.

Першим під брендом «ТАО» було видано український переклад бестселера Ешлі Венса «Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє». Права на публікацію Оксана Форостина отримала у квітні 2015-го, а вже наприкінці року біографія Ілона Маска стала найпопулярнішою новинкою в Україні.

Також у «ТАО» видано «Оригінали. Як нонконформісти рухають світ» Адама Гранта і «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів» від дизайнера Google Джейка Кнаппа.

У 2016 році Оксана Форостина стала співзасновницею видавництва «Yakaboo Publishing», яке теж спеціалізується на жанрі non-fiction. Сьогодні два проекти працюють як окремі торговельні марки.

Офіційний сайт видавництва: http://taobooks.org/

Книги «ТАО» можна придбати у нас на сайті з доставкою по Києву та Україні.

Книги издательства ТАО:

324 грн
291 грн