Видавництво — купить книги издательства Видавництво в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Видавництво

Видавництво

Видавництво «Видавництво» у 2016 році заснували маркетологиня Лілія Омельяненко та книжковий дизайнер Ілля Стронґовський. Задум створити власне видавництво прийшов до них під час роботи над благодійним проєктом «Добра листівка».

Кредо «Видавництва»: «Виняткові теми. Виняткові книжки». Команда з гумором називає себе «лідером українського книговидання у нішах, про існування яких мало хто знає». Спеціалізується на виданні україномовних коміксів.

На думку команди «Видавництва», український книжковий ринок не у повній мірі представляє книги на такі складні теми як смерть, сімейне насилля, самоусвідомлення, дорослішання. Щоб виправити це, видавництво збагачує асортимент популярними графічними романами, соціальними мальописами і дитячими книгами на складні теми. У своїх продуктах вдало поєднує якісний дизайн з актуальним змістом.

На сайті «Видавництва» можна знайти примірники шедевральних романів-коміксів «Маус» та «Персеполіс», романи Патріка Несса та Вільяма Ґібсона, твори Ніни Бунєвац та Нори Круґ.

Книги издательства Видавництво:

150 грн
450 грн
290 грн
140 грн
169 грн
200 грн
370 грн
150 грн
300 грн
250 грн
600 грн

Сегодня купили