Книги автора Марк Ливин купить в Киеве, Украине — интернет-магазин бизнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Марк Ливин

Марк Лівін

Марк Лівін — письменник, журналіст, видавець The Village Ukraine. Спікер TEDx, викладач сторітеллінгу та співведучий подкасту про психологію «Простими словами». Лауреат конкурсів видавництва «Смолоскип» та «Коронація слова».

До 2012 року Марк Лівін мешкав в Івано-Франківській області та публікувався в місцевих газетах. Його прозовим дебютом стала книга «Життя та інша хімія». Автор написав її за 28 днів.

Марк Лівін — професійний маркетолог і копірайтер. Займав посаду маркетинг-директора в «Громадському телебаченні». У 2017 році разом з Андрієм Баштовим та Миколою Балабаном створив міський портал The Village Ukraine. Видання спеціалізується на подіях міста та історіях його мешканців.

«Сторітелінг для очей, вух і серця» Марка Лівіна — підручник із мистецтва складати історії. Книга навчає відчувати унікальні сюжети в буденному й наділяти їх глибиною. До теорії сторітелінгу Марк Лівін додає поради від українських письменників.

«Простими словами» — книга, що народилася з однойменного подкасту, який Марк Лівін веде разом із психологом Іллею Полудьонним. 20 розділів книги присвячені найрізноманітнішим емоціям. У книзі «Простими словами» Марк Лівін та Ілля Полудьонний руйнують стереотип про те, що емоції — зайві й лише заважають продуктивному життю.

Книги автора Марк Ливин :

AWARD KBU Выбор читателей
200 грн
195 грн
250 грн

Сегодня купили