Як це, війна? - Марк Ливин, Илья Полуденный: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

 

Ми працюємо! Проте у зв'язку з масштабною повітряною тривогою всі відправлення, які мали бути здійснені в понеділок, 5 грудня, будуть відправлені попередньо у вівторок, 6 грудня. Слава ЗСУ!

Як це, війна? (Предзаказ)

Код: 2100020887
Купить Як це, війна? Марк Ливин, Илья Полуденный
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Марк Ливин, Илья Полуденный
Издательство Наш формат
Год 2023
Обложка неизвестно
Язык Украинский

О книге Як це, війна?

Зафіксувати, назвати та пояснити, що відбувалось/все ще відбувається з людьми з психологічної та соціальної точки зору. Саме такий фокус книжки “Як це, війна”. Тут ви знайдете особисті історії авторів (видавця і редактора медіа та психотерапевта) під час цього моменту на таймлайні, їхні спостереження щодо цих подій на основі психологічної теорії. Доповненням до матеріалу, своєрідними ілюстраціями подій стануть мініісторії людей, з якими ви познайомитесь на сторінках видання. 
 
Це книжка, яку пишуть під час активної фази війни, тому автори не можуть точно визначити де саме і в який момент ми знаходимося на цьому графіку. “Нам здалося важливим описати досвід сучасної повномасштабної війни в Україні із середини, з точки зору цивільного населення. А головне, зробити це по свіжих слідах, почавши писати цю книгу через два місяці після початку війни. Як спеціалісти, що працюють з темами практичної психології і медіа, як інсайдери травматичного досвіду, ми спробували встигнути фіксувати наші спостереження і динаміку того, що відбувалось і все ще відбувається навколо війни в Україні, та пояснити з психологічної точки зору. За основу ми взяли структуру фаз катастроф Diane Meyers & Leonard Zunin… "
 
ПРО АВТОРІВ
Ілля Полудьонний — психолог, гештальт-терапевт, співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.com. Співавтор популярного українського подкасту про психологію «Простими словами».
 
Марк Лівін — журналіст і письменник, викладач сторітелінгу. Видавець The Village Україна та Inspired. Спікер конференції TEDx. Співавтор популярного українського подкасту про психологію «Простими словами».
 
ЦИТАТА
Бий біжи замри: Психологія та географія - Коли з людьми відбуваються масові катастрофічні події психіка намагається з цим якось впоратися. Однією з найголовніших еволюційних реакції на загрозу життю та існуванню буде підвищення кортизолу і адреналіну. Саме це як нам здається відображене у фазах “heroic” та “honeymoon” (Diane Meyers та Leonard Zunin). Це паливо проходячи через актуальний контекст кожної окремої людини оформиться в якусь стратегію поведінки. 
 

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Комплект книг "Простими словам ...
Марк Ливин, Илья Полуденный
Простими словами. Як розібратися у ...
Марк Ливин, Илья Полуденный
Простими словами. Як розібратися у ...
Марк Ливин, Илья Полуденный
Зелена, 19 ...
Марк Ливин
Комплект книг про Ізраїль ...
Голда Меир, Даниэль Гордис, Михаэль Бар-Зохар, Ниссим Мишал

Сегодня купили