Довгий шлях до свободи - Нельсон Мандела: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua


Довгий шлях до свободи

Long Walk to Freedom

Код: 5021
Купить Довгий шлях до свободи Нельсон Мандела
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Нельсон Мандела
Издательство Наш формат
Cтраниц 568
Год 2015
ISBN 978-966-97425-6-8
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Довгий шлях до свободи

Про книгу
Рік тому один із ініціаторів видання шукав в англійському оригіналі потрібну цитату, знайшов і так захопився, що прочитав усю книжку, яка виявилась справжнім одкровенням. І зміст автобіографії одної з найвизначніших постатей ХХ століття, і простий стиль викладу, яким розповідають вистраждану правду, – вразили настільки, що вирішили перекласти і видати мемуари південноафриканського лідера українською. 

Ця книга, за відгуками літературних критиків, є інструкцією, яку слід прочитати кожній живій душі; серйозною розповіддю про життєвий шлях і справу життя, чудовим розкриттям внутрішнього світу чоловіка, який у своїй країні став поєднанням Вашингтона, Лінкольна й Ганді в одній особі. До пантеону найвизначніших постатей сучасної історії Мандела увійшов завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу. Саме їй великий політик присвятив довге повне випробувань життя, вершиною якого стало президентство в демократичній, вільній від апартеїду Південно-Африканській Республіці та Нобелівська премія миру 1993 року, яку отримав разом з останнім білим президентом ПАР Фредериком де Клерком «за роботу з мирного повалення режиму апартеїду та закладання підвалин нової демократичної Південної Африки».

Для кого ця книга?
Для якнайбільшого кола читачів, які прагнуть розширити власне уявлення про свободу і ціну, яку за неї сплатили інші народи.

«Перчинка» книги
У своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в’язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними …справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається». 

Про автора
Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994-1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і увязнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27-річного увязнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема в сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності. 

Цитати
В африканській культурі дітей тіток і дядьків вважають рідними, а не двоюрідними. Ми не розрізнюємо родичів так, як білі. У нас немає зведених братів і сестер. Сестра моєї матері – це моя мати, син мого дядька – мій брат, а дитина мого брата – також моя власна. Із трьох хатин, в яких ґаздувала моя ма-ма, одна правила за кухню, друга – за спальню, а третя – за комору. У тій хаті, де ми спали, не було меблів у західному розумінні. Ми спали на підстилках і сиділи на землі. Я не знав, що таке подушки, поки не перебрався до Мкекезвені. Моя мати готувала їжу в триногому металевому казані, ставлячи його на відкритий вогонь посеред хати чи надворі. Все, що ми споживали, було вирощено й зроблено нашими руками. 

Як в’язень групи D, я мав право щопівроку відправити одного листа, отримати одного листа і прийняти лише одного відвідувача. Для мене це було одне з найнегуманніших обмежень тюремної системи.

Я не народився спраглим свободи. Я народився вільним – вільним у кожному відомому мені сенсі. Вільним бігати полями біля хатини своєї матері, вільним плавати в прозорій річечці, що протікала моїм селом, вільним запікати кукурудзу під зорями і їздити верхи на широких спинах повільних биків. Якщо я слухався батька й дотримувався звичаїв племені, мене не турбували закони людини чи Бога. І лише тоді, коли я почав дізнаватися, що моя хлопчача свобода – це ілюзія, коли в молодості відкрив для себе, що мою свободу в мене вже забрали, тоді я й відчув спрагу за нею ...

pdf Страницы 177-193 книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Довгий шлях до свободи

Частина перша. Дитячі роки на селі 
Частина друга. ЙОГАННЕСБУРГ 
Частина третя. Народження борця за свободу 
Частина четверта. Боротьба — моє життя 
Частина п’ята. Державна зрада 
Частина шоста. Невловний підп ільник
Частина сьома. Рівонія 
Частина восьма. Острів Роббен: темні роки
Частина дев’ята. Острів Роббен: паростки надії 
Частина десята. Розмови з ворогом
Частина одинадцята. Свобода 
ГЛОСАРІЙ 


Отзывы об: Довгий шлях до свободи

Людмила 2015-03-27 17:54:36
Я читала эту книгу в оригинале , а украинское издание просто не могла не купить в свою библиотеку. Одна из наиболее сильных личностей 20-го века и одна из наиболее сильных книг о свободе и рабстве. Автобиографию Нельсона Манделы стоит прочесть хотя бы потому, что описываемые там события до боли напоминают то, что происходит сегодня в нашей стране. Такая книга сейчас актуальна как никогда, она - мощный стимул не опускать руки и идти вперед несмотря ни на что, бороться за свою свободу.
Что касается самого издания - очень точный, легко читаемый перевод, отличное оформление. И самое главное, как я уже написала в соцсетях, это то, что подобные книги в нашей стране не просто продают. Их издают, а значит не все потеряно.

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Українські Основи. Збірка есеїв ...
Коллектив авторов,Валерий Пекар,Владислав Рашкован
Стоїцизм на кожен день. 366 роздумі ...
Райан Холидей,Стивен Хансельман
Королі соціальних мереж ...
Денис Каплунов
Простими словами. Як розібратися у ...
Марк Ливин,Илья Полуденный

Книги автора/издательства

Комплект книг про розвідку і розслі ...
Михаэль Бар-Зохар, Ниссим Мишал, Элиот Хиггинс
Комплект книг Даніеля Канемана ...
Даниэль Канеман, Касс Санстейн, Оливье Сибони
Еволюція ...
Карлос Пасос

Сегодня купили