Ефект Медичi. Iнновацiйнi вiдкриття на перетинi iдей, концепцiй та культур - Йохансон Франс: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ефект Медичi. Iнновацiйнi вiдкриття на перетинi iдей, концепцiй та культур

Купить Ефект Медичi. Iнновацiйнi вiдкриття на перетинi iдей, концепцiй та культур  Йохансон Франс
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Йохансон Франс
Cтраниц 225
Год 2011
Издательство Львовская бизнес-школа
Обложка Твердая

О книге Ефект Медичi. Iнновацiйнi вiдкриття на перетинi iдей, концепцiй та культур

Виходить друком і стає доступним для широкого кола представників українського бізнесу чергове видання Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) - "Ефект Медичі. ІННОВАЦІЙНІ ВІДКРИТТЯ НА ПЕРЕТИНІ ІДЕЙ, КОНЦЕПЦІЙ ТА КУЛЬТУР".
Тематика цієї книжки є найближчою до кола питань, які обговорює тепер разом із бізнес-спільнотою наша школа, шукаючи відповідей і напрацьовуючи рішення. Ця книжка дала можливість нам – і, щиро сподіваємося, допоможе Вам – під іншим кутом зору подивитись на актуальну для сьогодення тему інноваційних проривів, зокрема на природу творення технічних та управлінських інновацій на перетині здавалося б несумісних галузей і концепцій.
Франс Йохансон дає нам можливість відчути, якою гармонійною може бути взаємопов’язаність новітніх ідеї та рішень з глибокою історією, культурними традиціями, попереднім професійним досвідом у зовсім іншій галузі, спостереженнями за живою природою, особистісним духовним зростанням. Читання цієї книжки – це захоплива подорож низкою різних історичних, культурних, природничих та, безумовно, бізнесових ситуацій, які в сукупності дають глибоке та різностороннє розуміння того контексту, у якому й народжуються проривні інновації.
Це видання стало можливим завдяки відданій роботі всієї команди Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), перекладачів, редакторів, Видавництва УКУ, а також завдяки підтримці нашого партнера – компанії Soft Serve, Inc.
Висловлюємо глибоку вдячність усім, хто підтримував і надихав нас у цьому проекті. Ми певні, що попереду в нас ще багато цікавих видань, які стануть нашими спільними відкриттями!

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Сегодня купили