Ця книжка захоплює з першої сторінки, бо читаєш і віриш авторові, який за роки своєї журналістської кар’єри провів понад 60 тисяч інтерв’ю. Його співрозмовниками на мегапопулярному ток-шоу «Ларрі Кінг наживо» були Білл Клінтон, Дональд Трамп, Френк Сінатра, Арнольд Шварценеґґер та інші знаменитості світового масштабу.
А у своїй книжці відомий телеведучий щиро, без пафосу, веде розмову з усіма нами, розкриваючи секрети власної успішності й даючи професійні поради на всі випадки життя: від сімейних свят і світських вечірок до жалобних заходів.
Ларрі Кінг описав багато цікавих способів спілкування й розповів чимало пізнавальних історій. Ви навчитеся впевнено вступати в розмову і якнайкраще висловлюватися.
Автор справді щирий зі своїми читачами. Розбираючи типові помилки, він абсолютно спокійно згадує про свої невдачі й підказує, як їх уникати.
Ця книжка буде корисна тим, хто прагне легко й невимушено розмовляти будь з ким, будь-коли і будь-де.
ПРО АВТОРІВ
Ларрі Кінг — найпопулярніший телеведучий в Америці. Його програма «Ларрі Кінг наживо» збирала перед екранами мільйони глядачів і стала найбільш довготривалою на CNN. Автор кількох книжок. Часто з’являється в кіно в ролі самого себе. Брав участь в озвучуванні мультфільмів.
Білл Ґілберт — колишній репортер The Washington Post і досвідчений автор, редактор і прес-секретар. Служив у ВПС США протягом чотирьох років, два з половиною з них були під час Корейської війни. Автор понад 20 книжок, більшість з яких у співавторстві з політичними діячами, популярними ведучими, а також зірками бейсболу. Зокрема, співавтор бестселера «Як говорити будь з ким, будь-коли і будь-де». Частий гість на радіо та телебаченні, де розважає свою аудиторію розповідями про драму, гумор, натхнення, відвагу і патріотизм.
ЦИТАТИ З КНИГИ
Політкоректність
Те, як ми щось кажемо, так само важливо, як і те, що ми кажемо, бо слова відображають думки і ставлення. І це справді так. Якби ви досі вживали означення «слабка стать», то продовжували б життя застарілим уявленням про жінок. А якби казали про когось jap («япончик»), ви б не просто вживали розмовне слово: хочете цього чи ні, ваш слухач сприймав би це як таке собі покликання на поширений у роки Другої світової війни образ японців як «жовтої загрози».
Мова тіла
Для мене мова тіла — як усне мовлення. Вона природна частина діалогу й спілкування. Коли ця мова невимушена, то стає надзвичайно ефективною формою комунікації. Коли ж награна, видається такою, якою є насправді, — обманом.
Слухайте
Моє перше правило спілкування таке: ніколи нічого не навчишся, доки говориш сам. Щоранку я нагадую собі: якщо хочу сьогодні багато дізнатися, доведеться слухати.
Перші 30 сторінок книги