Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості - Патрик Ленсиони: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості

Купить Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості  Патрик Ленсиони
107 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Патрик Ленсиони
ISBN 978-617-12-2720-0
Cтраниц 192
Год 2017
Издательство Клуб Семейного Досуга
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості

У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Идеальный командный игрок. Как распознать и развить три ключевых качества".

Від автора бізнес-роману «П’ять вад у роботі команди» — бестселера за версіями The New York Times, Business Week, The Wall Street Journal та USA Today!

Відомий бізнес-тренер, засновник і президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талановитий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу…

Бізнес-роман Патріка Ленсіоні про створення сильної команди став справжньою концепцією успіху та продуктивності й визнаним бестселером за версією The Wall Street Journal. Як стати по-справжньому ідеальним командним гравцем? Які три якості має розвинути в собі кожен, хто прагне досягти успіхів і бути неперевершеним у своїй справі? Що є запорукою ефективної та згуртованої команди? Потужна й дієва методика від талановитого експерта з лідерства і командної роботи, практичні поради та ідеї, перевірені часом і досвідом!

Про автора
Патрік Ленсіоні
- засновник і президент консалтингової компанії The Table Group - з 1997 року ця фірма займається тим, що допомагає керівникам підвищувати життєздатність своїх орагнізацій. Його принципи використовуються лідерами усього світу і застосовуються організаціями практично всіх типів, у тому числі транснаціональними корпораціями, підприємцями, які починають інноваційні проекти, професійними спортивними командами, військовими, некомерційними організаціями, школами та церквами.
До заснування The Table Group Ленсіоні працював в управлінській команді Sybaseb Inc. Починав свою карєру в компанії Bain&Company, а потім працював у корпорації Oracle.
Ленсіоні автор десяти книг по бізнесу. що розійшлися світом майже пятимільйонним накладом. Його праці зявлялися у The Wall Street Journal, Harvard Business Review, Fortune, Bloomberg Businessweek та USA Today.


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості

Вступ
Історія
Частина перша. Ситуація
Частина друга. Діагностика
Частина третя. Відкриття
Частина четверта. Здійснення
Частина пята. Параметри
Модель
Поза роботою
Подяки
Про автора

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

45 татуировок продавана. Правила дл ...
Максим Батырев (Комбат)
45 татуировок менеджера ...
Максим Батырев (Комбат)

Книги автора/издательства

Комплект "Команда мечты" ...
Патрик Ленсиони, Дуглас Миллер, Лора Стэк
Психологія впливу ...
Роберт Чалдини
Знищ цей щоденник ...
Кери Смит

Сегодня купили