Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості

  Купить Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості Патрик Ленсиони
  Автор Патрик Ленсиони
  ISBN 978-617-12-2720-0
  Cтраниц 192
  Год 2017
  Издательство Клуб Семейного Досуга
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
  Цена: 107 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Идеальный командный игрок. Как распознать и развить три ключевых качества".

  Від автора бізнес-роману «П’ять вад у роботі команди» — бестселера за версіями The New York Times, Business Week, The Wall Street Journal та USA Today!

  Відомий бізнес-тренер, засновник і президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талановитий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу…

  Бізнес-роман Патріка Ленсіоні про створення сильної команди став справжньою концепцією успіху та продуктивності й визнаним бестселером за версією The Wall Street Journal. Як стати по-справжньому ідеальним командним гравцем? Які три якості має розвинути в собі кожен, хто прагне досягти успіхів і бути неперевершеним у своїй справі? Що є запорукою ефективної та згуртованої команди? Потужна й дієва методика від талановитого експерта з лідерства і командної роботи, практичні поради та ідеї, перевірені часом і досвідом!

  Про автора
  Патрік Ленсіоні
  - засновник і президент консалтингової компанії The Table Group - з 1997 року ця фірма займається тим, що допомагає керівникам підвищувати життєздатність своїх орагнізацій. Його принципи використовуються лідерами усього світу і застосовуються організаціями практично всіх типів, у тому числі транснаціональними корпораціями, підприємцями, які починають інноваційні проекти, професійними спортивними командами, військовими, некомерційними організаціями, школами та церквами.
  До заснування The Table Group Ленсіоні працював в управлінській команді Sybaseb Inc. Починав свою карєру в компанії Bain&Company, а потім працював у корпорації Oracle.
  Ленсіоні автор десяти книг по бізнесу. що розійшлися світом майже пятимільйонним накладом. Його праці зявлялися у The Wall Street Journal, Harvard Business Review, Fortune, Bloomberg Businessweek та USA Today.  Оглавление

  Вступ
  Історія
  Частина перша. Ситуація
  Частина друга. Діагностика
  Частина третя. Відкриття
  Частина четверта. Здійснення
  Частина пята. Параметри
  Модель
  Поза роботою
  Подяки
  Про автора

  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.