На старті життя ми сильні. Ми швидко вчимося, змінюємося і не боїмося сміливих вчинків. Але для більшості із часом усе змінюється. Ми приймаємо правила, знаходимо зону комфорту і починаємо жити звичайним життям. Та що як життя не має бути безпечним і розсудливим? Що як багато правил цього світу насправді безглузді й обмежують наш потенціал?
Автор цієї книжки поспілкувався із величезною кількістю неординарних людей: від Ілона Маска до Річарда Бренсона, та дійшов висновку, що всі володіють спільною рисою — ставлять під сумнів установлені правила гри.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто прагне визначити цілі в житті та вибудувати персональний план їхньої реалізації.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Автор пропонує інструменти, котрі допоможуть тверезо поглянути на світ, правильно визначати цілі та навчать робити власне життя винятковим.
ПРО АВТОРА
Вішен Лак’яні — підприємець, засновник і CEO компанії Mindvalley, що займається освітніми технологіями.
ВІДГУКИ
Уявіть, якби всі люди чітко знали, як досягти внутрішнього щастя й реалізувати весь свій потенціал. Саме в цьому допомагає Код винятковості. Ненсі Філіпс, співавторка книжки Зроби крок уперед
Лак’яні вірить, що можна надихнути людство на нову парадигму. І він починає звідти, звідки треба — з розуму людини. Том Кронін, засновник проекту
The Stillness Project
ЦИТАТИ
Про код винятковості
Як програміст, знаючи програмний код, зламує комп’ютер і програмує його на певні завдання, так і ви можете зламати своє життя й зробити його кращим. Але спершу треба побачити цей код.
Про генератор реальності
У нашій голові начебто стоїть генератор сенсів, який створює дурні правила з будь-якого відчуття. Мене дражнять і обзивають у школі — значить, я потворний. Неважливо, що пояснення може бути іншим: просто діти іноді люблять насміхатися з інших. Дитиною я не міг цього збагнути, тому прийняв модель реальності, яка повідомляла мені, що я негарний.
Генератор сенсів ніколи не спить. Він працює й у дитинстві, і коли ми виростаємо: на побаченні, в стосунках із подружжям та дітьми, взаєминах із керівником, коли ми намагаємося закрити угоду, коли просимо про підвищення зарплатні (або коли не просимо) і ще багато коли. Ми надаємо сенсу кожній побаченій ситуації, а потім робимо з нього спрощену, викривлену й небезпечну модель реальності.
Перші 15 сторінок книги