Комплект "Історії бізнес-ідей" - Джоанна Гордон, Ингвар Кампрад, Бертил Торекуль, Говард Шульц, Брэд Стоун: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект "Історії бізнес-ідей"

Код: 2100013718
Купить Комплект "Історії бізнес-ідей" Джоанна Гордон, Ингвар Кампрад, Бертил Торекуль, Говард Шульц, Брэд Стоун
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джоанна Гордон, Ингвар Кампрад, Бертил Торекуль, Говард Шульц, Брэд Стоун
Издательство Наш формат
Cтраниц 1804
Год 2020
ISBN 978-617-7388-73-8, 978-617-7552-38-2
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (155x215 мм.)

О книге Комплект "Історії бізнес-ідей"

В комплект входят книги:
Продається все. Джефф Безос та ера Amazon
Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником
Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави...
Історія Walmart. Зроблено в Америці
Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Продається все. Джефф Безос та ера Amazon
Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету.
Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої.
 
Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником
Мало хто знає, що Філ Найт у підлітковому віці не мав змоги купити собі якісні кросівки. Ця історія — про величну взуттєву компанію, що почалася з півсотні позичених доларів. «Взуття-буття» — про те, як із пустими кишенями укладати багатомільйонні угоди й залишатися у виграші. Про те, як зібрати команду професіоналів і за роки роботи втратити лише двох топ-менеджерів. Про біг як спосіб ведення бізнесу та філософію.
 
Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави
Усе і справді почалося з чашки кави. Еспресо, випитого в затишній італійській кав’ярні у 1983-му. Тоді майбутній генеральний директор Starbucks Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він прийшов у Starbucks, компанія відкрила майже 25 тисяч кав’ярень у 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків. Шульцу вдалося побудувати міцний бізнес, в основі якого — дух Starbucks, етичні принципи та безмежна турбота про людей: про кожного клієнта, баристу, менеджера чи фермера, який вирощує найкращу у світі арабіку.
 
Історія Walmart. Зроблено в Америці
Icтopiя зacнoвникa oднoгo з нaйвiдoмiшиx мaгaзинiв у cвiтi.
Нiчoгo cxoжoгo paнiшe нe тpaплялocя. Звичaйний пiдпpиємeць Ceм Вoлтoн вiдкpивaє в мaлeнькoму мicтeчку Aмepики пepший Walmart, дe пpoдaютьcя тoвapи зa нaйнижчими цiнaми i з пocтiйними знижкaми. Здaвaлocя б, типoвa aмepикaнcькa мpiя. 
Тa oт чepeз 23 poки вiн cтaє нaйбaгaтшoю людинoю Aмepики. Тo зaвдяки чoму, нa пepший пoгляд, збиткoвий poздpiбний мaгaзин cтaв улюблeним для aмepикaнцiв? Як бiзнecмeну вдaлocя пepeтвopити дecять цeнтiв у нaйпoпуляpнiшу poздpiбну мepeжу? Чoму у Walmart зa тиждeнь купують piчний зaпac coбaчoгo кopму? I як cупepмapкeт змiг oдягнути у шкapпeтки кoжнoгo aмepикaнця? 
Iдeя, яку вклaв Ceм Вoлтoн у cвiй бiзнec, пpocтa: кoли пoкупцi думaють пpo мaгaзин, тo acoцiюють з ним низькi цiни й гapaнтoвaнe зaдoвoлeння. A щopaзу зaoщaджуючи дoлap клiєнту, мaгaзин випepeджaє кoнкуpeнтiв.
 
Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ
Історія легендарного шведського меблевого бренду з перших вуст.
IKEA — це своєрідна філософія дизайну, а не просто меблі. Історія бренду нерозривно пов’язана з його засновником — Інґваром Кампрадом, який протягом 70 років очолював компанію. Маленька шведська фірма, створена у 1943-му, змогла континент за континентом завоювати світ, увійшовши в домівки та глибоко запавши в серця споживачів.
Однак Кампрад прийшов у бізнес не з порожніми руками. Засновник ІКЕА із самого початку мав неоціненний капітал: сміливі мрії та уміння долати перешкоди, впертість та везіння. Бертіл Торекул провів десятки годин за спілкуванням з Інґваром Кампрадом, вивчав його листи, нотатки, які стали відправною точкою книжки. Як відбувалася шалена експансія скандинавської компанії у світі? Чому в 1950-х компанії заборонили брати участь у ярмарках, а її засновник не міг відвідувати їх навіть як приватна особа? Як з’явилися дивовижні магазини ІКЕА?

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Комплект "Big Money. Книги 1 и ...
Тимур Ворона,Евгений Черняк
Комплект сборников "50 лучших ...
Коллектив авторов

Книги автора/издательства

Комплект книг про Starbucks ...
Говард Шульц, Говард Бехар, Дори Джонс Йенг
Комплект "Таємниці Кремнієвої ...
Дэниел Лайонс, Брэд Стоун, Антонио Гарсия Мартинес
Історія IKEA. Бренд, що закохав у с ...
Ингвар Кампрад, Бертил Торекуль
Історія Starbucks. Все почалося з ч ...
Говард Шульц, Джоанна Гордон
Как чашка за чашкой строилась Starb ...
Говард Шульц, Дори Джонс Йенг

Сегодня купили