Кради як митець. Творчий щоденник

  Купить Кради як митець. Творчий щоденник Остин Клеон
  Автор Остин Клеон
  ISBN 978-617-12-3376-8
  Cтраниц 224
  Год 2017
  Издательство Клуб Семейного Досуга
  Обложка Мягкая
  Язык Украинский
  Формат 84х108/32 (130х200 мм.)
  Цена: 66 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Кради как художник. Творческий дневник".

  Остін Клеон — відомий художник, дизайнер, письменник й просто непересічна особистість — створив оригінальний, повний чудових ілюстрацій, прикладів та вправ щоденник, що допоможе відкрити ваш творчий потенціал і навчить, як слід поводитись з ідеями.

  Цей щоденник створено для того, щоб ти міг поглянути на світ очима митця, який завжди роззирається, постійно збирає ідеї, шукає наступну крихту натхнення. Його основна мета — зробити тебе креативним крадієм. Ніщо не приходить нізвідки. Усе базується на тому, що вже прийшло раніше, а кожна нова ідея — це просто поєднання або ж переробка однієї чи кількох попередніх ідей. 

  Щоденник із вправами і завданнями навчить тебе знаходити натхнення у повсякденні й допоможе краще справлятися із втіленням нових, неймовірних задумів у життя! Заглядай сюди щодня і – навчися красти, як справжній митець!

  Як користуватися цим щоденником:
  Носи його скрізь із собою
  Виконуй хоча б по одній вправі щодня
  Повторюй перші два кроки, допоки всі сторінки не буде заповнено

  Про автора
  Остін Клеон - художник і письменник. Автор бестселерів «Покажи свою роботу!» І «Кради як художник». Остін проводить лекції та семінари по творчості в компаніях Pixar, Google, SXSW, TEDx.
  Закінчив університет Майамі. До того, як стати відомим, працював бібліотекарем, веб-дизайнером і рекламним копірайтером. Живе в Остіні, штат Техас, разом з дружиною і синами. Книги Клеона перекладені багатьма мовами. Вони являють собою - оригінальні творчі посібники для тих, хто мріє реалізувати свої ідеї в цифровому столітті.

  pdf Першi 10 сторiнок книги


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках