Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети - Анжела Дакворт: купить книгу в kniga.biz.ua


  Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети

  Купить Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети Анжела Дакворт
  Цена: 175 грн.
  Наличие Есть на складе
  Автор Анжела Дакворт
  ISBN 978-617-7388-76-9
  Cтраниц 312
  Год 2018
  Издательство Наш формат
  Обложка Твердая

  Аннотация издательства

  Книжка Анжели Дакворт «Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети» стала бестселером New York Times і Аmazon. 2016 року Forbes назвав її бізнес-книжкою, яку обов’язково варто прочитати, а Glamour — виданням із найкращими життєвими лайфхаками. Найочікуваніша книжка з лідерства 2016-го за версією Washington Post.

  ПРО КНИЖКУ
  Що робить людей видатними? Чому одні часто зазнають невдач у житті, а інші досягають високих результатів? Не поспішайте пояснювати все природними здібностями. На численних прикладах і дослідженнях Анжела Дакворт переконує, що талант — не запорука успіху. Реальні досягнення можливі лише завдяки наполегливості та відданості власній справі. Хай би якими геніальними ви були, завдяки завзяттю ви матимете перевагу в будь-якій сфері.

  ДЛЯ КОГО КНИЖКА
  Для якнайширшого кола осіб; для читачів будь-якого віку та фаху, які прагнуть якнайповніше реалізувати свій потенціал, стати завзятішими у втіленні життєвих планів. Книжка також буде корисною для батьків і допоможе виховати дітей наполегливими та життєлюбними особистостями.

  ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
  Книжка Анжели Дакворт руйнує стереотипи про силу таланту, змінює уявлення про успіх і труднощі та доводить, що завзяття не лише допомагає досягати вершин, а й робить нас щасливішими.

  ПРО АВТОРКУ 
  Анжела Дакворт — професорка психології в Пенсильванському університеті, лауреатка стипендії Фонду Макартурів 2013 року. Досліджує завзяття та інші складові успіху, консультує керівників компаній зі списку Fortune 500. Співзасновниця неприбуткової організації «Лабораторія характеру», яка займається дослідженням і розвитком характеру в дітей.

  ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ
  Надзвичайно свіжі й оригінальні думки. Книжка ламає упередження про те, якою мірою природні здібності визначають нашу долю. Вона показує, як звичайні люди без особливих талантів досягають шалених успіхів. Читайте «Крок за кроком», даруйте друзям і покажіть світу, що ось вона — надія. 
  Сьюзен Кейн, авторка бестселера 
  «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати»

  Захопливо! Анжела Дакворт об’єднує результати психологічних досліджень за останні десятиліття, натхненні історії успіху зі сфери бізнесу та спорту та власний унікальний досвід. І на основі цього створює практичні стратегії, які допоможуть вам і вашим дітям стати завзятішими й наполегливішими на роботі й у школі.
  Пол То, письменник

  ЦИТАТИ
  Про талант і зусилля
  Коли ви спостерігаєте за людьми в однакових умовах, то бачите: те, чого досягає кожен із них, залежить тільки від двох речей — таланту й зусилля. Талант — як швидко ми набуваємо вміння, підвищуємо майстерність — має абсолютне значення. А от зусилля діє в цих рівняннях двічі, а не один раз. Воно створює вміння. І в той же час зусилля робить уміння продуктивним.

  Про надію
  Завзяття пов’язане з надією, яка опирається на сподівання, що наше майбутнє — лише в наших руках. «Мені здається, що завтра буде краще» — це зовсім не те, що «Я вирішив зробити так, щоб завтра було краще». Надія завзятих людей не має нічого спільного з везінням і, навпаки, передбачає готовність вставати після падіння знову й знову.

  Про виховання дітей
  У нашій сім’ї всі жили за Правилом суворого життя. По-перше, в усіх мала бути важлива справа. Це те, що вимагає щоденної усвідомленої практики, тобто важкої праці. Я сказала своїм дітям, що моя важлива справа — це психологічні дослідження. А ще я займаюся йогою. Тато намагався стати ще кращим інженером-будівельником. Крім того, він займався бігом. Моя старша дочка Аманда вибрала своєю важливою справою гру на фортепіано… І нарешті, Правило суворого життя говорить, що тільки ти сам вибираєш собі важливу справу.

  Про культуру завзятості
  Якщо ви хочете бути завзятішим, знайдіть культуру завзятості й приєднайтеся до неї. Якщо ви керівник і хочете, щоб люди у вашій організації були завзятішими, створіть у себе культуру завзятості.

  pdf Першi 10 сторiнок книги


  Оглавление

  Передмова
   
  Частина перша. Що таке завзяття і чому воно важить?
  Розділ 1. Феномен
  Розділ 2. Приспані талантом
  Розділ 3. Зусилля важливіше двічі
  Розділ 4. Наскільки ви завзяті
  Розділ 5. Завзяття зростає
   
  Частина друга. Як зростити завзяття із середини?
  Розділ 6. Інтерес
  Розділ 7. Практика
  Розділ 8. Мета
  Розділ 9. Надія
   
  Частина третя. Як увібрати в себе завзяття зовні?
  Розділ 10. Виховання завзяття
  Розділ 11. Сфера впливу завзяття
  Розділ 12. Культура завзяття
  Розділ 13. Висновок
   
  Подяки
  Рекомендована література
  Примітки


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках