Ця книга також є у продажу англійською мовою під назвою "Management in Times of War. Leadership Examples from Ukraine’s Government and Private Sector".
Коли мова йде про війну, то перші думки – це бойові дії та їх стратегія. Але війна – це також випробування для економіки, державного апарату, культури та соціальних зв'язків. І ця книга саме про це.
Книга є збіркою інструментів та ідей Костянтина Кошеленко щодо збереження продуктивності, розвитку команди та відданості власним цінностям у середовищі, де хаос стає новою нормою.
У книзі досвідом та уроками, набутими під час кризових ситуацій, крім автора, діляться 40 українських і міжнародних менеджерів різних галузей з 12 країн.
ДЛЯ КОГО
Книга буде корисною для людей, які налаштовані професійно зростати у менеджменті та лідерстві в будь-яких умовах, незалежно від рівня підготовки та досвіду.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У важких обставинах і в умовах дуже обмежених ресурсів відчуваєш, що не завжди використовуєш всі ефективні і, взагалі, нормальні, практики менеджменту, навіть ті, які ти добре знаєш.
Власна рефлексія — це не лише спосіб покращити себе, а й можливість допомогти іншим уникнути помилок. Ця книга наштовхує на роздуми про менеджмент, і цей поштовх має не меншу цінність, чим сам її контент.
ВІДГУКИ
Це захопливе чтиво про лідерство та управління в період надзвичайного виклику - незаконного вторгнення Росії в Україну. Україна захищає себе і водночас здійснює зміни в суспільстві, роблячи важкі, але необхідні кроки, щоб забезпечити своє майбутнє на Заході. Ця книга відображає мислення та стратегії одного з українських лідерів.
Деніел Ф. Рунде, автор книги "Американський імператив: Відновлення глобального лідерства через м'яку силу" та старший віце-президент Центру стратегічних та міжнародних досліджень
Українці, керівники українських організацій та мереж продемонстрували з 24 лютого 2022 таку стійкість, у яку не вірив жоден з урядів світу.
Будь-який масштабний успіх є наслідком організованих зусиль. Об’єднаних чи децентралізованих. Значна частина секретів успішної протидії найбільшій військовій та пропагандистській машині східної півкулі, росії, у цій книзі.
Книга важлива не тільки для того, щоб зафіксувати досвід та зробити інші демократії, які стоять перед схожими викликами стійкішими. Вона важлива для масштабування результату. Для того, щоб Україна, свобода та демократія у світі могли не тільки вистояти, але й перемогти. Для того, щоб наші нащадки могли вивчати історію без розділів про третю світову війну. Для того, щоб вони взагалі у людства були. Практичні інструменти для такої перемоги на сторінках та у руках “Менеджменту у часи війни”.
Олександр Новіков, голова Національного агентства з питань запобігання корупції
Хороша і цікава книга. Її сильна сторона в тому, що вона додає перспективу, яка втілена і підсумована в назві.
Вона перегукується і підсилює багато з того, що я викладаю в The Open University Business School та тим, що я відчуваю в управлінні великою командою (хоча і в країні, яка не перебуває у стані війни), а також те, чого мене вчили, коли я отримував ступінь MBA.
У цьому сенсі книжка буде цікава як практикам, так і студентам, які вивчають менеджмент.
Вона додає цінності, оскільки лідерство має величезний контекстуальний аспект і вимагає глибокого обговорення під час війни - ця книга поповнює багаж знань і є чудовим внеском автора.
Антоніо Гарсія, PhD, MBA, PMP
Старший менеджер на державній службі в уряді Шотландії, викладач Open University, колишній офіцер армії в Національних силах оборони Південної Африки
ЦИТАТИ ІЗ КНИГИ
♦ Необхідно чітко усвідомити: якщо ви відповідальні за масштабний проєкт, то ви і є головним ризиком.
♦ [Під час війни] Ви так само спираєтесь на індикатори, як і раніше, просто для вас стає нормою їх жовте або червоне світло.
♦ В подібних сервісах [Дія] виникає великий перетин інтересів всіх та виникає синергетичний ефект, який знімає бюрократичний тиск із суспільства та додає стійкості державі, дозволяючи їй сконцентрувати зусилля на інших задачах.
♦ [Лідерство] - це про мудрість визнати, що ти не найрозумніший у колективі, а також, що чітка відповідь сьогодні може стати новим питанням завтра. Це лідерство, яке здатне вести через туман війни, розуміючи, що остаточний успіх — це не точка призначення, а неперервна подорож.
Про Автора:
Кошеленко Костянтин - заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Народився 1983 р. у місті Запоріжжя, де здобув три вищі освіти: «Фінанси», «Комп’ютерні системи та мережі», «Менеджмент організацій».
Вже у Києві отримав ступінь MBA Києво-Могилянської бізнес-школи і диплом Ukrainian Corporate Governance Academy.
Костянтин - почесний професор Університету імені Альфреда Нобеля та Міжнародної Школи Бізнесу IBS-ANU, в який читає лекції по трансформаційному менеджменту.
Працював заступником Голови Фонду державного майна України, топ-менеджером у банках та fintech-компаніях.
Брав участь у розбудові регіональних мереж та цифровій трансформації компаній, а також реалізації проєктів Bank.ID, Apple Pay, Google Pay і впровадження мобільних застосунків та систем обслуговування клієнтів у банках.
Сьогодні в українському уряді Костянтин відповідальний за впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, розвиток онлайн-сервісів для громадян та інші цифрові проєкти Мінсоцполітики.
24% від роялті за книгу одразу йде на
UNITED24
Уривок з книги