Школа паризького шарму. Французькі секрети кохання, радості, життя в гармонії з собою та світом - Джейми Кэт Каллан: купить книгу в kniga.biz.ua


  Школа паризького шарму. Французькі секрети кохання, радості, життя в гармонії з собою та світом

  Купить Школа паризького шарму. Французькі секрети кохання, радості, життя в гармонії з собою та світом Джейми Кэт Каллан
  Цена: 146 грн.
  Наличие Есть на складе
  Автор Джейми Кэт Каллан
  ISBN 978-966-948-015-6
  Cтраниц 216
  Год 2018
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

  Аннотация издательства

  У чому секрет привабливості французьких жінок? Джеймі Кет Каллан стверджує, що вся справа у чарівності, чи то пак шармі. Ця риса настільки багатогранна, як і сам дух Франції!

  Нова книжка, що її ви тримаєте у руках, допоможе дещо відхилити завісу таємничості та повчитися у француженок адекватного ставлення до самих себе та самовдосконалення, до одягу та поняття вишуканості, флірту як засобу спілкування та інших моментів, що можуть змінити життя будь-якої жінки і зробити його справді унікальним. При цьому французька чарівність ніяк не пов’язана із тим, скільки у вас грошей чи наскільки ви вродливі.

  Це шлях перетворення, подолавши який ви почуватиметеся впевненими, красивими, сильними і розумними — настільки, що про ваше життя з упевненістю можна буде вигукнути: «Tres charmant!»

  pdf Розділ 6. Кольорове колесо  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках