Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму

  Купить Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму Андерс Эрикссон, Роберт Пул
  Автор Андерс Эрикссон, Роберт Пул
  ISBN 978-617-7552-36-8
  Cтраниц 256
  Год 2018
  Издательство Наш формат
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х84/16 (145х200 мм.)
  Цена: 170 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Максимум. Как достичь личного совершенства с помощью современных научных открытий".

  ПРО КНИЖКУ
  Якщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч годин, щоб стати експертом» є неефективною, стверджує психолог Андерс Ерікссон. Приємна новина в тому, що шлях до вершини існує й дістатися туди може будь-хто. Психолог протягом 30 років вивчав історії видатних людей із різних сфер — олімпійських чемпіонів, гросмейстерів, піаністів-віртуозів — та дійшов висновку, що таємниця криється у здатності обрати правильну модель навчання і вмінні сконцентруватися на потрібних навичках.

  ДЛЯ КОГО КНИЖКА
  Книжка для найширшого кола читачів, всіх, хто цікавиться саморозвитком, шукає оптимальні моделі професійного вдосконалення, навчається або навчає інших.

  ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
  На основі ґрунтовних досліджень Андерс Ерікссон пропонує концепцію, як стати експертом у будь-якій справі. Разом із Робертом Пулом вони переконують: розвинути будь-які вміння може кожен.

  ПРО АВТОРІВ
  Андерс Ерікссон — шведський психолог, професор Флоридського університету, автор досліджень у сфері професійного вдосконалення, розвитку здібностей та стратегій навчання.

  Роберт Пул — письменник, консультант із питань навчання та вдосконалення навичок. Колишній дописувач та редактор наукових журналів Science та Nature, автор статей у Discover, New Scientist, Technology Review, Washington Post.

  ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ
  Суперважливі книжки — нудні, супервеселі — не надто важливі. Андерс Ерікссон і Роберт Пул у цьому виданні вбили двох зайців. Хто з нас не хотів би досягнути професіоналізму та стати успішнішим?
  Стівен Дабнер, співавтор книжок «Фрікономіка» й «Думай як фрік»


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Друзья, интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Добавилось много нового. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.