kniga.biz.ua

Стули пельку! Як говорити менше, а отримувати більше

STFU: The Power of Keeping Your Mouth Shut in an Endlessly Noisy World

Код: 2100030082
Купить Стули пельку! Як говорити менше, а отримувати більше Дэниел Лайонс
430 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэниел Лайонс
Издательство Наш Формат
Cтраниц 208
Год 2025
ISBN 978-617-8437-47-3
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Стули пельку! Як говорити менше, а отримувати більше

Світ заохочує нас говорити більше, голосніше, частіше. Нас привчають думати, що перемагають ті, за ким останнє слово. Згадайте, скільки часу та нервів ми витрачаємо, коли «в інтернеті хтось неправий».
 
А що, як секрет успіху — в умінні змовчати? Ден Лайонс ділиться своїм досвідом і дослідженнями провідних експертів з комунікацій, нейробіологів, соціальних психологів, психіатрів та босів компаній Кремнієвої долини. Усе це — щоб переконливо довести: контроль над словами — сила.
 
З гумором і спостережливістю він аналізує феномен надмірного базікання та навʼязливої потреби висловлюватися з приводу й без нього. Чому Байден виграв вибори, коли навчився припинати язика? Чому соцмережі перетворилися на «монологи Гамлета на метамфетаміні»? Як ви можете змінити вашу кар’єру, стосунки й добробут, опанувавши навичку «ні пари з вуст»? У цій книжці ви знайдете відповіді, як використовувати слова свідомо — і стати спокійнішими, продуктивнішими та впливовішими.
 
ПРО АВТОРА
Ден Лайонс — автор бестселера New York Times «Крах» та найкращого нонфікшну Guardian’s «Лабораторні щури», сценарист хітового серіалу HBO «Кремнієва долина». Понад десять років працював журналістом: писав про технології для Newsweek, про Кремнієву долину — для Forbes, його статті виходили у Fortune, Wired, Vanity Fair, New Yorker.
 
ВІДГУКИ:
Лайонс проривається крізь шум, навіть коли критикує його. Своєчасно, розумно й важливо. Чи треба казати ще щось? (Мабуть, ні.) 
Девід Літт, колишній спічрайтер президента Барака Обами
 
Хорошу комунікацію оцінює не той, хто говорить, а той, хто слухає. Для більшості з нас легше сказати, ніж зробити. Лайонс пояснить, як утілити це і чому це покращить ваші взаємини на роботі й удома. 
Кім Скотт, автор бестселера New York Times «Радикальна прямота»
 
Ця книжка переконала мене: якщо триматиму рот на замку — буду щасливішим і продуктивнішим, як і всі довкола мене. Лайонс показав, як звертати увагу на інших, придушувати «менологи», і дав чимало антидотів проти моїх розмовоголічних схильностей. 
Роберт Саттон, організаційний психолог, автор книжок «Мудакам тут не місце» і «Криза зростання»
 
ЦИТАТИ:
Здавалося б, заткнутися — це найпростіша на світі річ. Треба просто нічого не робити, так? Але насправді потрібно чимало концентрації, щоб нічого не говорити. Мабуть, це навіть складніше, ніж говорити.
 
Існують способи бути напористою і водночас не шкодити собі. Дослідження показали, що коли людина говорить прямолінійніше, коротшими реченнями й дивиться в очі тим, хто потенційно може її перебити, — то її перебивають рідше. Важливо й те, які ти добираєш слова. Кажи «Я знаю» замість «Я думаю» чи «Я вважаю». Кажи «буду» замість «можливо». І говори впевнено з найперших слів. Дослідники з Північно-Західного університету, які вивчали перебивання у Верховному суді, з’ясували, що найчастіше суддю перебивали на самому початку речення, а ще — коли жінка-суддя починала його ввічливо, як-от: «Дозвольте спитати...». Із часом жінки-судді навчилися бути не такими ввічливими. І ти можеш.
 
Говорити — наче дихати. Ми про це не думаємо, а просто робимо. Коли починаєш стежити за тим, як говориш, то й починаєш думати, чому це виходить саме так. Змушуєш себе свідомо робити те, що зазвичай відбувається несвідомо. І от ти вже виконуєш те, що зазвичай потрібно під час медитації чи на психотерапії. Розвертаєш увагу всередину. Починаєш рефлексувати, досліджувати себе. Розбираєшся, хто ти є.
 
Стуляти писок — не просто тренування. Це також психологічний процес, активна й динамічна практика. Усе, на що потрібні зусилля, фокус, робота й ментальна дисципліна, може тебе змінити і почати визначати. Для деяких людей таку роль відіграють бойові мистецтва. Для інших — гра на піаніно, у шахи, садівництво, куховарство. 


pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Стули пельку! Як говорити менше, а отримувати більше

Вступ
Шкали розмовоголіка
Розділ 1 Прощо мова, коли мова про базікання
Розділ 2 Вимкни це нахрін
Розділ 3 Стулися в соцмережах
Розділ 4 Менсплейнінг, ментераптинг і менологи
Розділ 5 Стулися — це лікує
Розділ 6 На роботі тримай язика в роті
Розділ 7 Удома — ні пари з вуст
Розділ 8 Змовчи, якщо кохаєш
Розділ 9 Мовчи й володарюй
Розділ 10 Заціпся і слухай
Розділ 11 Тепер ти ідеальний
Подяки
Примітки



Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Створюємо бізнес-модель ...
Александр Остервальдер,Ив Пинье
100 експрес-уроків української. Час ...
Александр Авраменко
Сім руж ...
Надежда Ясминская
Усе на три літери ...
Дмитрий Крапивенко

Сегодня купили