Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти

  Купить Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти Сидни Финкельштейн Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти выбор читателей за 2017 год
  Автор Сидни Финкельштейн
  ISBN 978–966–97633–7–2
  Cтраниц 256
  Год 2017
  Издательство Yakaboo Publishing
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 70х100/16 (170х240 мм.)
  Наличие Есть на складе
  Цена: 252 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Супербоссы. Как выдающиеся руководители ведут за собой и управляют талантами".

  Супербос — це такий диво-бос, який володіє суперсилою? Не зовсім так. 

  Американський дослідник бізнес-стратегій і лідерства Сидні Фінкелстін вивчав професійні траєкторії видатних особистостей у професійному футболі, рекламі, масовому харчовому виробництві, нерухомості, хедж-фондах, моді і виявив закономірність: якщо придивитися до 50 визнаних особистостей у певній галузі, то побачимо, що керівниками чи наставниками, мабуть, п’ятнадцятьох–двадцятьох із них колись були один чи кілька генераторів талантів — або «супербосів», як Фінкелстін почав їх називати. 

  Ба більше, ті самі супербоси здійснили істотну частку інновацій у своїй галузі. Їхня особливість в тому, що довкола них утворюються мережі талантів, «генеалогічні дерева» яскравих особистостей.Фінкелстін розкриває секрети цих непересічних лідерів і намагається зрозуміти, як стати супербосом.

  Відгуки про книжку:
  «Деяких керівників ця книжка може розсердити — і це добре. Дослідження Фінкелстіна щодо того, які чинники справді роблять лідерів легендарними, суперечить структурі істотної частини стандартних «найкращих практик» менеджменту і пропонує цілком новий підхід до осмислення таланту».
  — Кевін Робертс, виконавчий голова ради директорів Saatchi & Saatchi Worldwide

  «"Супербоси" — це конкретне дослідження способу мислення, поведінки і звичок, що визначають видатні лідерські практики. Великі лідери надихаються надзвичайним у людях і створюють незабутні середовища. Книжка обов’язкова до прочитання лідерам, які хочуть прискорити зростання інших, підсилити їхню включеність і прагнення до мети».
  — Бруно Вінчіґуерра, колишній головний операційний директор Sotheby’s

  «Якщо ви коли-небудь замислювалися, як деяким наставникам вдається виховати стількох протеже-зірок, то вам варто прочитати цю книжку. Вивчаючи приклади легендарних лідерів із різних галузей, автор у книжці «Супербоси» звертає увагу на нові стратегії приваблення і розвитку талантів».
  — Адам Ґрант, професор Уортонської бізнес-школи, автор книжок «Давати і брати» («Give and Take») та «Оригінали» («Originals»)

  «Можливо, ви непоганий керівник. Але чи є ви супербосом? Ось про що ви запитуватимете себе, прочитавши захопливу книжку Сидні Фінкелстіна. Розкриваючи секрети супербосів із різних сфер: від фінансів до моди та від кулінарії до коміксів, Фінкелстін пропонує розумну, практичну методику для кожного, хто намагається стати кращим лідером».
  — Деніел Пінк, автор книжок «Людині властиво продавати» («To Sell Is Human») та «Драйв» («Drive»)

  Про автора
  Сидні Фінкелстін - професор менеджменту Школи бізнесу їм. Така при Дартмутському коледжі та директор Центру лідерства ім. Така. Він консультує і виступає перед топ-менеджерами у всьому СВІТІ, а також тренує керівників у сферах розвитку талантів, корпоративного управління, аналізу помилок і стратегій зростання. Сидні Фінкелстін є автором восьми книжок, зокрема бестселера Wall Street Journal «Чому розумні керівники зазнають поразок» («Why Smart Executives Fait»). Він також увійшов до переліку Thmkers-50, найповажнішого рейтингу бізнес-гуру лідерства у світі.

  pdf Уривок із книги


  Оглавление

  Відгуки на «Супербосів»
  Вступ
  Розділ перший. Бунтівники, Славні виродки і Вихователі 
  Розділ другий. Залучення людей «у темі»
  Розділ третій. Мотивувати виняткових людей здійснювати неможливе
  Розділ четвертий. Безкомпромісно відкриті Розділ пятий. Майстри й учні
  Розділ шостий. Делегування у режимі активної участі 
  Розділ сьомий. Ефект когорти 
  Розділ восьмий. Мережі успіху 
  Розділ девятий. Супербоси і ви
  Подяки
  Примітки


  Видео  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером по Киеву- 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках