Світ Едени. Том 1 - Мебиус: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Світ Едени. Том 1 (Предзаказ)

Код: 2100017302
Купить Світ Едени. Том 1 Мебиус
855 грн
900 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Мебиус
Издательство Видавництво
Cтраниц 210
Год 2021
ISBN 978-617-781-869-9
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 100х60/8 (245х290 мм.)

О книге Світ Едени. Том 1

1983 року компанія «Citroën» замовляє Мьобіусу історію для реклами свого автомобіля. В ній два безстатевих протагоністи, Стел та Атан, після кораблетрощі потрапляють на пустельну планету і змушені перетнути її на старому «ситроені». На своєму шляху вони перетинаються з табором міжзоряних біженців, що оточує таємничу піраміду, і переміщуються у невідомий світ, який описано як «Едемський сад десь в іншій галактиці».

Відкрита кінцівка цієї оповіді надихнула Мьобіуса на незалежне продовження. Він розробив сюжети для трьох-чотирьох томів історій, які відбуваються у єдиному авторському всесвіті, а один з них перетинається з іншими значущими роботами Мьобіуса, наприклад «Герметичним Гаражем». Натхненний філософією Жана-Поля Аппеля-Ґюрі, швайцарського нутриціолога Ґая-Клода Буржера і власним пересувним способом життя (цикл малювався у Токіо, Лос-Анджелесі і Франції), Мьобіус досліджує питання снів, харчування та здоров’я, біології та сексуальності, людського бажання жити у структурованому суспільстві та архетипного добра і зла. Всі ці філософські елементи вбудовані в на позір легкі історії.

Мьобіус починає цикл, стримуючи себе стилістикою Ligne Claire — «чистих ліній» із мінімумом деталей, але пізніше повертається до свого фірмового впізнаваного стилю. Хоча Мьобіус здобув за свою творчість масу міжнародних нагород, цей цикл отримав одну особливу — 1991 Spanish Haxtur Award of the Salón Internacional del Cómic del Principado de Asturias. Також оповідання «The Still Planet», яке склало половину збірки Concrete Celebrates Earth Day 1990 (52 pages, Dark Horse Comics, квітень 1990), отримало премію Айзнера 1991 за найкращий синґл. Прикметно, що ще одного Айзнера здобуло повне американське видання «Світу Едени» 1997 року за найкраще перекладне видання.

Перший том із планованих двох. Містить перші три томи циклу: «Зірка» (1983), «Сади Едени» (1988), «Богиня» (1990) та додаткові матеріали.

Ейфоліновий корінець, вибірковий лак, тверда оправа, великий формат.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Эмиль и Марго. Время шалостей! ...
Энн Дидье,Оливье Мэллер
Абрикосова книгарня ...
Ореста Осийчук
В сторону Сванна ...
Марсель Пруст
Рисование головы и рук ...
Эндрю Лумис

Книги автора/издательства

Фемінізм і місто ...
Сергей Чудакоров, Эмма Антонюк, Жанна Озирна
Шлях до ромів ...
Коллектив авторов
Пташеня ...
Дарси ван Полгист, Йен Бертрам
Наразі непогано ...
Ян Новак, Яромир 99
Батьківщина ...
Нина Буневац
Одна весна в Чорнобилі ...
Эммануэль Лепаж
Вітчизна ...
Нора Круг

Сегодня купили