Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів - Уильям Зинсер: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів

On Writing Well: The Classic Guide to Writing Nonfiction

Купить Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів  Уильям Зинсер
137 грн
195 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 50 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Уильям Зинсер
ISBN 978-617-7552-59-7
Cтраниц 288
Год 2018
Издательство Наш формат
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
Эксперты
рекомендуют
Элина Слободянюк

О книге Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів

Ця книга входить у Комплект копірайтера

(Ціна комплекту нижче суми цін кожної з книг окремо)

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Как писать хорошо. Классическое руководство по созданию нехудожественных текстов."

У світі було продано понад мільйон екземплярів цієї книжки
 
Створення яскравого тексту — магія. Принаймні так це виглядає для читача. Та за лаштунками цього процесу — чітке розуміння формул та інструментів, які допомагають створити вдалий текст. Знаючи ці універсальні принципи, ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне — із чого почати свій текст?
 
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для всіх, хто хоче навчитися писати цікаві та переконливі тексти, спілкуючись по роботі, в листуванні з друзями або у соціальних мережах.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці ви знайдете практичні поради, які допоможуть писати на найрізноманітніші теми: чи то про день із власного життя, враження від подорожей, чи то про обговорення спортивних змагань, політики, творів літератури або мистецтва.
 
ПРО АВТОРА
Вільям Зінсер — письменник, журналіст. Писав для New York Herald Tribune, викладав у Єлі, Вищій школі журналістики Колумбійського університету, а також читав курс із написання мемуарів у приватному університеті New School у Нью-Йорку.
 
ВІДГУКИ
Незамінний навчальний посібник, який зробив Зінсера одним із найвпливовіших викладачів письменництва за останні півсторіччя.
Washington Post
 
Зінсер дає конкретні поради: пишіть чітко, відстоюйте написане, уникайте жаргону, використовуйте активну лексику та примусьте читача повірити, що ви насолоджувалися створенням тексту.
New York Times
 
ЦИТАТИ
Про читачів
Не слід вважати, що читачі надто тупі чи ледачі, щоб устигати за ходом думок автора. Якщо читач заплутався, зазвичай це означає, що автор не діяв достатньо обережно.
 
Про захоплення автора
Письменник повинен намагатися продати не тему роботи, а своє справжнє єство. Я часто із захопленням читаю праці про те, чим ніколи насправді не цікавився. Наприклад, щось наукове. Саме ентузіазм автора і захоплення предметом своєї оповіді змушують мене прикипати до сторінок.
 
Про письменника
Письменники повинні постійно запитувати себе: що я намагаюся сказати? Як не дивно, часто вони цього не знають.


pdf Перші 10 сторінок книги


Добавить свой отзыв о книге

Элина Слободянюк

У меня хорошая новость для тех, кто планирует написать книгу нон-фикшн. Для нее написания не нужен выдающийся литературный талант. Достаточно животрепещущей темы и бойкой подачи информации.

Книга Уильям Зинсер, которая переиздавалась тридцать раз, обязательна для тех, кто планирует писать нехудожественные тексты: копирайтеров, журналистов, блогеров. Но и потенциальным писателям она тоже не помешает. Потому что прекрасный редактор и преподаватель  Уильям Зинсер  написал бестселлер по работе с текстом, который с 1976 года никто превзойти так и не смог.


Оставить свой отзыв:

Сегодня купили