В комплект входят книги:
Копірайтинг в алгоритмах. Чесна книга про ua-копірайтинг
Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів
Нейрокопірайтинг 2.0. 150+ засобів впливу за допомогою тексту
Ой, копірайтинг! Як вирости найбільшою смерекою у лісі копірайтерів
Пиши сильно. Практичні вправи, поради, теорія
(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)
"Копірайтинг в алгоритмах. Чесна книга про ua-копірайтинг"
«Копірайтинг в алгоритмах» — авторське видання, яке відкриває внутрішню кухню ремесла копірайтера.
Авторка докладно, але досить стисло, у вигляді алгоритмів дій, розкриває секрети написання будь-якого тексту. Тексту, який задовольнить клієнта якістю, а копірайтера розміром гонорару. «Копірайтинг в алгоритмах» — професійна сповідь, авторка розкриває секрети ремесла. Досвідчений читач зрозуміє і належним чином оцінить усі відсилки до старих жартів, класичних авторів і їхніх творів. І тому без проблем зробить перші серйозні і системні кроки в мистецтві опанування копірайтингу.
"Нейрокопірайтинг 2.0. 150+ засобів впливу за допомогою тексту"
Книжка Дениса Каплунова є посібником для тих, хто опановує мистецтво писати рекламні тексти. Це, за словами автора, «чарівна валізка» копірайтера: зібрання чітких (але не догматичних) правил, повчальних (і дотепних) нотаток, показових (і яскравих) епізодів від успішного автора-практика.
А ще книжка спрямована на розвиток вашого чуття в застосуванні прийомів копірайтингу з огляду на психологію клієнта. Таке чуття завдяки читанню цієї книжки ви обов’язково розвинете, або, як говорить сам автор,— «прокачаєте».
"Пиши сильно. Практичні вправи, поради, теорія"
«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання/повісті/роману – і не знає як її розповісти.
Навчитися писати добре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. Цей воркбук – тому підтвердження. В одній книзі ми зібрали вправи, творчі інструменти і поради, перевірені часом і відомими літераторами. Серед яких і досвід визнаних українських письменників.
Воркбук буде корисним для авторів будь-яких текстів: художніх, нон-фікшн, статей, комерційних постів.
Ми зібрали знання і досвід, накопичені за п’ять років діяльності LITOSVITA – центру літературної освіти, який реалізував більше ста навчальних програм з письменницької майстерності.
"Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів"
Створення яскравого тексту — магія. Принаймні так це виглядає для читача. Та за лаштунками цього процесу — чітке розуміння формул та інструментів, які допомагають створити вдалий текст.
Знаючи ці універсальні принципи, ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті.
Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне — із чого почати свій текст?
"Ой, копірайтинг! Як вирости найбільшою смерекою у лісі копірайтерів"
Віка Смерека пише тексти в команді Євгена Клопотенка, а до цього близько 5 років працювала на фрілансі. Авторка обіцяє, що в книжці не буде сухої теорії (бо для цього є інші книжки). Але буде багато життєвих історій, конкретних прикладів і трохи жартів.
Ви дізнаєтеся, як вона шукала перших замовників, що їм писала і чим виділялася серед тисяч інших копірайтерів аби отримати роботу.
Ой, копірайтинг — це концентрат її досвіду. Або ж курс копірайтингу в 192 сторінках.